Klimatyzacja, a nawilżacze - czyli, w jaki sposób zapanować nad atmosferą panującą wewnątrz domu

Ile są warte przenośne klimatyzacje? A co z nawilżaczami powietrza? Jakie istnieją ich rodzaje oraz jak dużo należy za nie się wykosztować? Te wszystkie rzeczy i jeszcze bardziej dużo dowiesz się, gdy w dobry sposób odczytasz ten artykuł!
Odpowiedź na rozpoczynające pytanie we wstępie, jest bardzo szeroka, albowiem jeśli chodzi o maszyny do klimatyzacji, które to można przenosić - inaczej przezywa się to klimatyzacja przenośna - to spoglądając na ich wielkość czy tez firmę, istnieje możliwość stwierdzić jedno: dobra klimatyzacja przenośna nie jest to zbyt taniutki interes. Ceny za owe klimatyzacje rozpoczynają się od okolicy dwustu złotówek, jednak bywają to zwykle "żrące" prąd potwory, które mimo iż mają w posiadaniu wiele funkcji, to zazwyczaj nie bywają wstanie im podołać przez dłuższy okres. Zazwyczaj klimatyzatory, które mają w posiadaniu te parę funkcji zamiast pojedynczej, bywają "skoncentrowane" mocniej na pojedynczej rzeczy, jaką może zostać: funkcja do ochładzania, nawilżania, albo oczyszczania powietrza. Nasze osoby w późniejszej części artykułu skoncentrujemy się na nawilżaczach firmy Venta, oraz na szczególnych nawilżaczach typu ultradźwiękowe.


Fotografia w lustrze
Napisał: Gisela Giardino
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeżeli chodzi o polecany nawilżacz venta, to charakteryzują się one faktem iż posiadają dwójkę funkcje, a konkretnie: nawilżanie, a także Oczyszczanie. Bywają to tak nazywane nawilżacze "2w1". Sama firma produkuje własne wyroby w własnym rodzimym kraju, a więc Niemczech. Są idealne do miejsc, gdzie mieszkają dzieciaki!
Na końcu poruszymy temacik: nawilżacz ultradźwiękowy, który to ma w posiadaniu własne wady i zalety. Nie wątpiąc w to do zalet możemy zaliczyć energooszczędność, cichutką pracę, a także możność wybrania ciepłej lub zimnej pary w zależności od własnych zapotrzebowań.
19-06-12 14:10:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.