Czym dobrze jest przełamać rutynę, gdy mowa o dekoracjach do domu? Dlaczego Dobrze jest to robić?

Stworzenie niepowtarzalnego klimatu w domu nie jest sprawą prostą. Czasami wizje, które siedzą w naszej głowie, po zrealizowaniu już nie wyglądają tak fajnie. Czujemy, że czegoś brakuje.

Na pewno dużo możemy zmienić różnego rodzaju dekoracjami.


ryba w akwarium
Napisał: Chris Favero
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Jak zaaranżować niezagospodarowaną przestrzeń, ażeby jej dodać odrobinę ciepła?

pokój dziecięcy
Napisał: Demur.pl
Na podstawie danych z: Demur.pl
Aktualnie modne są niezagospodarowane wielkie przestrzenie. Jednakże w tego typu pomieszczeniach dużych ciężko jest wprowadzić ciepły klimat. Modne są śnieżnobiałe ściany, duże ceramiczne płytki z połyskiem i jak najmniej dekoracyjnych przedmiotów.


Wybierając kafelki do domu warto odejść trochę od standardowych pomysłów. By uatrakcyjnić trochę pomieszczenie dobrze będzie wybrać kafelki >> płytki 60x60 artystyczne. Prezentują się one pięknie i oryginalnie - interesują cię kafelki >> płytki ceramiczne sklep artystyczne?. Możemy udekorować w całości ścianę używając tego typu kafelek, albo też zdecydować się jedynie na użycie kilku, które zostaną z wyczuciem wkomponowane w całość kompozycji. Decyzja zależy od nas, natomiast tego typu kafelki artystyczne, gdy wkomponujemy ich tylko kilka, to i tak dadzą wspaniały rezultat. Warto dodać, iż takie kafelki są robione ręcznie. Dlatego z reguły nie są wszystkie identyczne. To właśnie daje tak oryginalny efekt na ścianach oraz wpływa na wyjątkowy klimat pokoju czy innego miejsca.


Ciekawym przykładem oryginalnych ozdób są dekory ścienne - http://www.kafelki-obrazki.pl/kafelki-i-dekory-c-1.html. O ich wyjątkowości może świadczyć niesamowita różnorodność. Wykonane są z bardzo różnych materiałów. Można zdecydować się na duże, ceramiczne dekory ścienne albo ciekawe zrobione z drewna kompozycje. Nasze lokum na pewno zyska na takich wyjątkowych dekoracjach na ścianach.


Warto szukać nietuzinkowych sposobów na różne dekoracje. Można poszukać nie jedynie standardowo w marketach budowlanych. Na naszym rynku powstaje wciąż więcej małych sklepików z wyjątkowymi rzeczami do domu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.