Rolety drukowane - doskonały sposób na to, aby całkowiecie zmienić wymowę naszego wnętrza

Znane wszystkim chińskie porzekadło głosi, że obraz znaczy więcej niż tysiąc słów. Świetnie zdają sobie z tego sprawę nie tylko specjaliści od promocji, ale również architekci wnętrz.


rolety drukowane
Napisał: ArtDecor24.pl
Na podstawie danych z: ArtDecor24.pl


Jeden mocny „akcent” graficzny w aranżacji „ożywia” pomieszczenie o wiele bardziej niż jakiekolwiek inne „akcesoria”.


salon
Napisał: FFiL Śnieżka SA
Na podstawie danych z: FFiL Śnieżka SA


Argumentów potwierdzających przedstawioną wyżej tezę nie trzeba daleko szukać. Wystarczy zerknąć na ofertę hipermarketów budowlanych. Rysunki, plakaty, fototapety foliowe, rolety drukowane - wyliczać można bez przerwy warto sprawdzić na stronie . Pomysłów na wprowadzenie obrazów do wnętrza jest całe mnóstwo. Przyjrzyjmy się ostatniemu spośród wspomnianych „narzędzi”. W dzisiejszych czasach rolety - zapraszamy serdecznie - drukowane mogą pochwalić się dużą popularnością. Czemu? Istnieje co najmniej kilka powodów. Oryginalność, możliwość persjonalizacji, najwyższa jakość wykonania, praktyczność. Są nadzwyczaj atrakcyjne wizualnie, a przy tym fantastycznie sprawdzają się w swojej podstawowej roli. Skutecznie zabezpieczają przed zbyt mocnym słońcem a także zimnem.


Więcej artykułów

Poddasze - jak wykorzystać jego potencjał w domu? Gabinet, łazienka czy może salon z kominkiem?

łazienka
Napisał: Sarah_Ackerman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pokoje w nowo wybudowanym domu nabiorą charakteru kiedy zatroszczymy się o piękne wyposażenie i dodatki. Meblami nadamy określony charakter, a akcesoria nadadzą pokojom indywidualny styl. Mogłoby się wydawać, że skosy poddasza już same w sobie będą taką ozdobą, iż niewiele potrzeba, by uczynić pomieszczenie uroczym i wyjątkowym.


Trzeba zauważyć, że na roletach umieścić można dowolną grafikę, na przykład zdjęcie z wakacji albo fotografię ulubionego czworonożnego pupila. Jedyne, co nas ogranicza to wyobraźnia.
22-07-06 07:25:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.