Trochę sztuki w swoim mieszkaniu na pewno nie może zaszkodzić!

Trzeba wiedzieć, że choć pewnie generalnie nie interesujemy się za bardzo światem sztuki to jednak jest ona mimo wszystko niezbędna w naszym życiu. Wiadoma sprawa: jedzenie albo woda są istotniejsze, bez sztuki w zasadzie można funkcjonować, ale co to w sumie za życie?
Salon, obraz
Napisał: http://demur.pl
Na podstawie danych z: http://demur.pl
A więc niech zainteresowani upiększeniem wnętrz swojego mieszkania wreszcie zaznajomią się w miarę dokładnie z radami tutaj umieszczonymi, ponieważ to właśnie dzięki nim radom polskie domostwa będą pełne pięknej sztuki. Bo przecież kiczowata sztuka i tak w żadnym wypadku nie jest w stanie nas choćby nieco usatysfakcjonować. Co prawda istnieją miłośnicy kiczu w świecie sztuki, lecz czy w istocie ktoś chce, aby zamieszkiwany przez niego dom był tak jakby wielce kiczowaty?

Początkowo być może warte uwagi są przeróżne fotografie na płótnie, dzięki którym nawet stosunkowo bardzo typowo wyglądający dom wreszcie nabiera pozytywów. Porządna fotografia, w szczególności ta na płótnie, sprawia, że pod wieloma względami nasz dom będzie całkowicie nie do poznania. Być może z akurat tym niesamowitym oddziaływaniem fotografii na płótnie to mała przesada, lecz zasadniczo rozchodzi się o to, iż umiejętnie robione zdjęcia mogą dać bardzo wiele fajnego. W szczególności zaleca się kupno trochę bardziej stonowanych okazów sztuki jest świetnym rozwiązaniem. Szokowanie ludzi, gości naszego domu, być może nie jest wcale takie niefajne, ale na dłuższą metę ciężko powiedzieć, iż to coś OK.


Więcej artykułów

Lilia szkłem i stalą osnuta - wiosenny świecznik

świeczniki
Napisał: Stelton
Człowiek jest "podglądaczem" wszechczasów. Podgląda z badawczym zacięciem kształty i wdzięki natury. I to podglądanie wzmaga fascynację geniuszem przyrody i jej nieposkromioną pomysłowością kształtów oraz feerią barw. W efekcie tego zachwytu dochodzi do swoistego paradoksu – człowiek unieśmiertelnia w swoich dziełach wieczną już z natury Naturę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.