nowatorskie akcesoria do garderoby, czyli jak uzyskać porządek i komfort w jednym

Jaka kobieta nie marzy, aby mieć własną garderobę. Najlepiej dużą, przestronną, no i – przede wszystkim – dostosowaną do jej posiadaczki. W dzisiejszym świecie nie jest to takie trudne i kosztowne, by móc spełnić swoje marzenie. Wystarczy odpowiednie miejsce i kilka sprytnych akcesoriów.
akcesoria do garderoby
Napisał: Haylee Sherwood
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Standardowa szafa wyposażona jest zwykle w półki i drążek na ubrania, z przeznaczeniem głównie na marynarki, sukienki, spódnice, spodnie oraz koszule. Jej budowa nie przewyższa zazwyczaj dwóch metrów, a szerokość 150 cm. Współcześnie nie ma problemu, żeby w garderobie pomieścić ubrania wraz z butami, torebkami a nawet bielizną. Nie potrzeba już w pomieszczeniu kilku dodatkowych szafek i szafeczek lub komód, które miałyby nam pomieścić całą resztę rzeczy. Współcześnie stawia się na duże i rozbudowane szafy sięgające sufitu i zajmujące niemal całą ścianę pomieszczenia, które w jednym miejscu zmieszczą wszystko, co potrzebne na co dzień domownikom. A to poprzez sprytne akcesoria do garderoby. Jakie?


akcesoria do garderoby
Napisał: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux
akcesoria do garderoby
Napisał: Kurman Communications, Inc.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Patrząc na to, że nowoczesne szafy są już znacznie wyższe, możemy pozwolić sobie na rezygnację z części półek i zastąpienie ich szufladami z przeznaczeniem na bieliznę. W tak dużej szafie spokojnie pomieścimy także wszelkie ciuchy wiszące, rozłożone na dwóch drążkach z przeznaczeniem na mniejsze i dłuższe ciuchy, natomiast na dole zyskamy jeszcze miejsce na akcesoria, takie jak np. torebki czy rzadko używane obuwie. Aby można łatwo schować obuwie i trzymać je w należytym ładzie, świetnie sprawdzą się nowoczesne akcesoria do garderoby, takie jak np. : stojak lub kosz na obuwie. Poza tym, aby móc jak najbardziej zoptymalizować przestrzeń garderoby można również zrezygnować ze standardowych półek z płyty a zamiast tego umieścić metalowe kosze, które można dowolnie układać i zmieniać. Ponadto takie kosze na ciuchy montowane są na prowadnicach, dzięki czemu można je wysuwać zyskując lepszy dostęp do ubrań położonych w głębi. Interesujące wieści: .


Więcej artykułów

Oryginalny trik na operowanie światłem w pomieszczeniach i ogródkach

Wnętrze urządzone światłem
Napisał: LARS
Na podstawie danych z: LARS
Polski klimat powoduje, że przez zdecydowaną większość roku zmrok zapada naprawdę bardzo szybko. Na dodatek, mieszkania czasami są niewielkie, z tego powodu absolutnie warto zwracać stosowną uwagę na ich doświetlenie. Obecnie nadzwyczaj trendy jest dekoracja światłem.


Z ogólnie dostępnych na rynku akcesoriów do garderoby warto też nabyć specjalne wieszaki na krawaty, paski lub szale, które także można dowolnie przesuwać mając lepszy dostęp do konkretnej rzeczy.
Nowatorskie rozwiązania do garderoby spełnią swoją rolę zarówno wśród pań jak i panów. Dzięki nim jesteśmy w stanie zoptymalizować miejsce w swoich szafach i o wiele łatwiej utrzymać w nich ład. Mając wolne pomieszczenie, możemy przerobić je na nowoczesną garderobę, zyskując tym samym więcej miejsca w sypialni na spokój i relaks. Wejdź tutaj: portal www.
19-07-21 07:16:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.