Słowo wieszak kojarzy nam się zwykle z czymś użytecznym, czy to jednakże prawda?

któż powiedział, że wieszaki muszą być mdłe i typowe?


Przez całe lata poprzedniej epoki, określenie wieszak kojarzyło się z czymś zwykłym i praktycznym. Pomyłka.


Choćby ten zwykły detal wyposażenia naszego Wnętrza, czy biura może okazać się piękny.


Więcej artykułów

Jak wybrać należyte oświetlenie do umywalni?

łazienka
Napisał: John Hickey-Fry
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dobierając oświetlenie do łazienki, zazwyczaj kierujemy się tylko funkcjonalnością. Jednakże warto mieć na uwadze, że nowoczesne oświetlenie łazienki przynosi naprawdę sporo opcji aranżacyjnych. Wystarczy odrobina pomysłowości, ażeby wprowadzić do wnętrza wyjątkowy klimat.Planując remont w domu, wiele osób ogranicza światło łazienkowe do centralnego światła, ewentualnie kinkietów przy lustrze.


Wieszaki designerskie sprawdź wieszaki designerskie mogą okazać się idealnymi dodatkami do całego wystroju naszych pokoi. Zwykły gest wieszania, może objawić się fajny lub śmieszny. Wprowadzi także naszych gości w dobry humor, podczas przywitania. Ile uciechy może sprawić naszym przybyszom zawieszenie własnego palta na zawieszce, który może być wszystkim, tylko nie wieszadło na palta. Ile wątków do dyskusji i plotek: jak powstał taki projekt na przykład i w którym sklepie upolowaliśmy to arcydzieło.


Wanna
Sklep z designerskimi wyrobami, to obligatoryjny postój dla ogółu znudzonych monotonią i banalnością swoich pomieszczeń. Niczym nieograniczoną fantazję w wyposażeniu swych wnętrz, może przystopować jedynie cena. Ogromna ilość renomowanych światowych marek, oferujących między innymi wieszaki designerskie, designerskie wieszaki wycenia oryginalność swoich wyrobów zbyt wysoko.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.