Fototapeta: sposoby na optyczne powiększenie malutkiego pokoju dziennego w bloku

Jeżeli masz malutki pokój dzienny w bloku, spożytkuj fototapetę. To sprawdzony sposób na optyczne powiększenie Wnętrza a także na ożywienie jego aranżacji.


W małym pokoju dziennym w bloku rewelacyjnie sprawdzą się fototapety z pejzażem, np. miasta.


termometr
Napisał: Forecaster
Na podstawie danych z: Forecaster


Więcej artykułów

Fototapety w aranżacji wnętrz. Sugestia modyfikacji na gustowny i modny wystrój niewysokim kosztem.

fototapeta
Napisał: Fotur Colombia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś na hasło fototapeta wyobraża sobie marnej jakości zdjęcie przedstawiające plażę, a tuż obok meblościankę, to mamy dla tej osoby wiadomość - lata 80-te dwudziestego stulecia już dawno się skończyły! A poważnie - fototapety są fantastycznym i modnym elementem wyposażenia mieszkania. Naturalnie teraz mamy do czynienia z o wiele lepszą jakością niż przed laty - nie ulegają szybkiemu rozdarciu, końce się nie odwijają. Nie mniej istotna jest także jakość zdjęcia i jego piękna kolorystyka. Jak wybrać fototapetę, jeżeli już postanowimy w którym pomieszczeniu będzie?


Im będzie on w wyższym stopniu duży, tym przestrzeń niedużego salonu w bloku wyda się większa. Taką fototapetę warto wyeksponować w zaułku wypoczynkowym, na przykład na ścianie za sofą, na wprost niej czy w aneksie jadalnianym- fototapety abstrakcyjne czekają na ciebie na fixar.pl (fototapety abstrakcyjne czekają na ciebie na fixar.pl)fototapety abstrakcyjne czekają na ciebie na Kiedy pokój jest urządzony dość niedrogo, z prostymi meblami, można wybrać fototapetę wielobarwną, dla przykładu fototapety abstrakcja.


Często jednakże pewniejszym rozwiązaniem będzie fototapeta w stonowanej kolorystyce – utrzymana w brązach albo czarno-biała. W malutkim salonie w bloku czyni wrażenie, jest efektowna, natomiast nie przytłacza. Ważnym jest także to, iż łatwiej dostroić do niej pozostałe elementy wystroju, jak tapicerkę, meble aniżeli do fototapety kolorowej. Fototapeta z intensywnym motywem, zdjęciem rośliny w makroskali poprawniej będzie wyglądała w ogromnym wnętrzu. Nadadzą się również jako fototapety do biura. Malutki salon w bloku mog http://fixar.pl/inspiracje (http://fixar.pl/inspiracje) - . Fototapety odszukasz w każdym supermarkecie budowlanym, a także w sklepach Internetowych, jakie mają ich bogatą ofertę i na ogół, oprócz własnych wzorów, realizują fototapety na zlecenie.


Możemy przekazać własne zdjęcie do sklepu pocztą e-mail oraz wyznaczyć, na jakich wielkościach fototapety nam zależy (może ona zająć całą ścianę w małym salonie w bloku). Te w rozmiarze XXL odbiera się w paru idealnie do siebie dobranych częściach . Realizacja zamówienia trwa 3-8 dni roboczych.
18-07-11 20:13:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.