Fototapeta: sposoby na optyczne powiększenie malutkiego pokoju dziennego w bloku

Jeżeli masz malutki pokój dzienny w bloku, spożytkuj fototapetę. To sprawdzony sposób na optyczne powiększenie Wnętrza a także na ożywienie jego aranżacji.


W małym pokoju dziennym w bloku rewelacyjnie sprawdzą się fototapety z pejzażem, np. miasta.


termometr
Napisał: Forecaster
Na podstawie danych z: Forecaster


Więcej artykułów

Nowoczesna aranżacja pomieszczeń

naklejki na ścianę
Napisał: Kids Town
Na podstawie danych z: www.kidstown.pl
Pomalowanie ścian, tapety, czy też fototapety? Jaką opcję wyselekcjonować ażeby aranżacja pomieszczeń w naszym domu była wyjątkowa? Przy pomocy ścian można odprawić czary: stworzyć iluzję, że pokój dzienny jest wyższy, większy, bardziej interesujący, z kolei konkretne barwy ścian mogą wpłynąć na nasz humor oraz samopoczucie.


Im będzie on w wyższym stopniu duży, tym przestrzeń niedużego salonu w bloku wyda się większa. Taką fototapetę warto wyeksponować w zaułku wypoczynkowym, na przykład na ścianie za sofą, na wprost niej czy w aneksie jadalnianym- fototapety abstrakcyjne czekają na ciebie na fixar.pl (fototapety abstrakcyjne czekają na ciebie na fixar.pl). Kiedy pokój jest urządzony dość niedrogo, z prostymi meblami, można wybrać fototapetę wielobarwną, dla przykładu fototapety abstrakcja.


Często jednakże pewniejszym rozwiązaniem będzie fototapeta w stonowanej kolorystyce – utrzymana w brązach albo czarno-biała. W malutkim salonie w bloku czyni wrażenie, jest efektowna, natomiast nie przytłacza. Ważnym jest także to, iż łatwiej dostroić do niej pozostałe elementy wystroju, jak tapicerkę, meble aniżeli do fototapety kolorowej. Fototapeta z intensywnym motywem, zdjęciem rośliny w makroskali poprawniej będzie wyglądała w ogromnym wnętrzu. Nadadzą się również jako fototapety do biura. Malutki salon w bloku mogłaby zwyczajnie zacieśnić - http://fixar.pl/inspiracje (http://fixar.pl/inspiracje). Fototapety odszukasz w każdym supermarkecie budowlanym, a także w sklepach Internetowych, jakie mają ich bogatą ofertę i na ogół, oprócz własnych wzorów, realizują fototapety na zlecenie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.