Dobór oświetlenia do sklepu, czy naprawdę źródło światła ma znaczenie?

Dobranie sprawdzonego oświetlenia do zróżnicowanych powierzchni odgrywa fundamentalne znaczenie nie tylko pod względem pełniejszego uwypuklenia „atmosfery” konkretnego pomieszczenia, ale stanowi istotny czynnik bezpośrednio przekładający się na zdolność np. sklepów spożywczych do maksymalizacji sprzedaży.


Finansowanie modernizacji oświetlenia w sklepie stanowi nieodłączny skład praktycznie dowolnego przyszłego biznes planu - odpowiednia strona. Jeżeli tak nie jest to placówka na własne życzenie bardzo zmniejsza swój potencjał sprzedażowy. Finansowanie modernizacji oświetlenia nie musi wcale mieć wymiaru ogólnego, gdzie zmiany wprowadzane są do całej przestrzeni sklepu. Rozsądnie na początku skoncentrować się na priorytetowych działach wykorzystując metodę skokowego inwestowania.


Więcej artykułów

W jaki sposób prezentuje się przebieg tworzenia przez fachowców mebli na wymiar?

Pokój dziecka, z motywem piłki nożnej
Napisał: BAGGI Design
Na podstawie danych z: BAGGI Design
Czy wiesz, jakie miejsce jest od długiego czasu nazywane sercem domu? To oczywiście kuchnia, w której przygotowujemy nasze posiłki, które spożywamy wspólnie z rodziną przy jednym stole.


Sposoby na wiosenne przesilenie
Napisał: Janpol
Na podstawie danych z: Janpol


Czemu dobrze dopasowane oświetlenie sklepu spożywczego ma znacznie - szukaj na Zapewne nie raz robiąc powszednie zakupy podczas przechodzenia przez sklep od półki do półki nagle naszą uwagę wyjątkowo zwraca konkretny produkt, który nawet nie jest wpisany na naszej liście zakupów. Tak właśnie działa odpowiednio ekspozycja. Oświetlenie sklepu spożywczego nigdy nie jest nieprzemyślane, wyjątkowo daje się to zauważyć w obszarze dużych sklepów spożywczych w rodzaju hipermarketów. Oświetlenie przeważnie LED nie powoduje przemęczenia oczu kupującego dając jednakowo rozproszone jak i punktowe źródło światła – zależnie od preferencji sklepu jak i samego typu eksponowanego artykułu.


Oświetlenie w sklepach spożywczych to swego rodzaju osobna gałąź codziennej nauki biznesowej, która nieustannie ewoluuje dostosowując się do nowych sposobów myślenia konsumentów.
18-11-06 07:43:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.