Dobór oświetlenia do sklepu, czy naprawdę źródło światła ma znaczenie?

Dobranie sprawdzonego oświetlenia do zróżnicowanych powierzchni odgrywa fundamentalne znaczenie nie tylko pod względem pełniejszego uwypuklenia „atmosfery” konkretnego pomieszczenia, ale stanowi istotny czynnik bezpośrednio przekładający się na zdolność np. sklepów spożywczych do maksymalizacji sprzedaży.


Finansowanie modernizacji oświetlenia w sklepie stanowi nieodłączny skład praktycznie dowolnego przyszłego biznes planu - odpowiednia strona (odpowiednia strona). Jeżeli tak nie jest to placówka na własne życzenie bardzo zmniejsza swój potencjał sprzedażowy. Finansowanie modernizacji oświetlenia nie musi wcale mieć wymiaru ogólnego, gdzie zmiany wprowadzane są do całej przestrzeni sklepu. Rozsądnie na początku skoncentrować się na priorytetowych działach wykorzystując metodę skokowego inwestowania.


Więcej artykułów

Czym się charakteryzuje oświetlenie typu LED, jakie ma zalety i gdzie się je wykorzystuje.

Patelnie Scanpan
Napisał: Scanpan
Na podstawie danych z: www.smakprostoty.pl
Ledowe oświetlenie zaczęło się ostatnio cieszyć bardzo dużym zainteresowaniem. W dużym stopniu bierze się z tego, że ma naprawdę dużo plusów, mimo dość wysokiej ceny zakupu.


Sposoby na wiosenne przesilenie
Napisał: Janpol
Na podstawie danych z: Janpol


Czemu dobrze dopasowane oświetlenie sklepu spożywczego ma znacznie - szukaj na trilux.com (szukaj na trilux.com)? Zapewne nie raz robiąc powszednie zakupy podczas przechodzenia przez sklep od półki do półki nagle naszą uwagę wyjątkowo zwraca konkretny produkt, który nawet nie jest wpisany na naszej liście zakupów. Tak właśnie działa odpowiednio ekspozycja. Oświetlenie sklepu spożywczego nigdy nie jest nieprzemyślane, wyjątkowo daje się to zauważyć w obszarze dużych sklepów spożywczych w rodzaju hipermarketów. Oświetlenie przeważnie LED nie powoduje przemęczenia oczu kupującego dając jednakowo rozproszone jak i punktowe źródło światła – zależnie od preferencji sklepu jak i samego typu eksponowanego artykułu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.