CAD Decor PRO - nowy program do projektowania wnętrz

CAD Decor PRO, firmy CAD Projekt K&A, to zupełnie nowy program do projektowania, wyceny oraz wizualizacji wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Już 18 kwietnia oprogramowanie zostanie wprowadzone na rynek. To doskonałe rozwiązanie dla projektantów wnętrz, poszukujących rozwiązań wszechstronnych, innowacyjnych i kompleksowych.

Salon, wizualizacja w programie CAD Decor PRO
Napisał: CAD Projekt K&A
Na podstawie danych z: CAD Projekt K&A

CAD Decor PRO jest ergonomiczny i funkcjonalny, podobnie jak popularne i sprawdzone już aplikacje: CAD Decor i CAD Kuchnie. Moduł Renderingu Profesjonalnego - integralna część nowego programu - gwarantuje wizualizację i rendering na najwyższym poziomie. CAD Decor PRO to kompletne i unikalne narzędzie, oferujące pełne możliwości komputerowego projektowania za bardzo przystępną cenę – 8900 zł netto.

Oprogramowanie to powinno spełnić oczekiwania najbardziej wymagających i aktywnych zawodowo projektantów wnętrz. „Do stworzenia tego produktu zmobilizowały nas opinie i sugestie naszych klientów, którzy potrzebują narzędzia (zobacz: szlifierka szerokotaśmowa) kompleksowego, wszechstronnego, ale jednocześnie będącego w stanie zrealizować wszystkie etapy projektowania, wyceny i wizualizacji wnętrz sprawnie i szybko. To głównie dla nich powstał CAD Decor PRO” - tłumaczy dyrektor CAD Projekt K&A Adam Sterczała. Najbardziej lojalni klienci będą mogli sami sprawdzić efekt tych starań, korzystając z bardzo korzystnych zasad upgrade'u CAD Decora i CAD Kuchni do CAD Decora PRO. Ponadto część klientów (użytkownicy CAD Decora i CAD Kuchni na jednym kluczu, z aktywnym pakietem serwisowym) otrzyma program spedycyjny gratisowo lub za symboliczną opłatą. Firma przygotowała również bonusy w formie dodatkowych bezpłatnych miesięcy swojego pakietu serwisowego, a także specjalny 1-dniowy warsztat dla grupy najbardziej zaawansowanych klientów.

Salon, wizualizacja w programie CAD Decor PRO
Napisał: CAD Projekt K&A
Na podstawie danych z: CAD Projekt K&A

CAD Decor PRO ma czytelny i intuicyjny interfejs, dzięki czemu jego obsługa jest prosta, nawet dla osób początkujących w dziedzinie projektowania wspieranego komputerowo. Dzięki bogatej bazie elementów wystroju i wyposażenia wnętrz (blisko 50 baz producenckich i kilka uniwersalnych), w ciągu kilkudziesięciu minut można zaprojektować pomieszczenie wraz z elementami dekoracyjnymi: dobrać meble, sprzęt AGD, dodatki, płytki lub inne okładziny ścienne i podłogowe oraz ozdoby, a także przygotować wycenę oraz dokumentacją techniczną dla podwykonawców.

Na koniec warto przyjrzeć się ostatniemu etapowi projektowania, w którym dopasowuje się unikalne funkcje związane z aranżacją wnętrza: oświetlenie oraz kolorystyka materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych, a także specyficznych właściwości wybranych obiektów, które realizowane są w interaktywnym środowisku wizualizacji. Procesy zachodzące w dodatkowym Module Renderingu Profesjonalnego (Render PRO) przebiegają w czasie rzeczywistym. Taki efekt udało się osiągnąć dzięki wykorzystaniu współdziałania procesora karty graficznej (GPU) i wielordzeniowej natury nowoczesnego procesora (CPU), znacznie skracając czas obliczeń rendera. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w Renderze PRO to między innymi algorytmy oświetlenia globalnego Radiosity – metoda energetyczna, oraz Raytracing - metoda obliczeń odbić i załamań promieni, pozwalające na uzyskanie zaskakująco naturalnego rozkładu światła w projektowanym pomieszczeniu. Efekt końcowy to szczegółowy projekt z fotorealistycznymi wizualizacjami, a także możliwość zapisania wirtualnego spaceru w renderowanym pomieszczeniu jako filmu w formacie AVI w jakości full HD.

Więcej informacji o programie już wkrótce na .
Na podstawie danych z: CAD Projekt K&A
Napisał: Justyna Drogowska
20-02-25 12:11:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.