Interesujące rodzaje oświetlenia. Które warto zastosować we własnym domu? Gdzie nadają się kinkiety?

Sporo osób myśli nad tym w jaki sposób stworzyć niesamowity klimat w domu. Czasami, kiedy jesteśmy w momencie urządzania swojego lokum to w nim może brakować.
Zastanawiamy się w jaki sposób dopełnić całość, aby miała jedyny w swym rodzaju klimat, właśnie taki jak byśmy tego chcieli. Takim pomysłem może okazać się fajne oświetlenie.


mieszkanie - migawka
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Klasyczny żyrandol przy suficie to swego rodzaju przeżytek. Oczywiście można go zamontować, jednak sam nie zdziała za wiele. Z tej przyczyny dobrze jest gdy jest w towarzystwie innych lamp. We wnętrzach bardziej współczesnych świetnie sprawdzą się kinkiety nowoczesne . To bardzo ciekawy rodzaj oświetlenia, jakie można zamontować na ścianach. Szczególnie sprawdzają się w miejscach mało oświetlonych. W dłuższych ciemnych korytarzach. Z kolei na pewno możemy tego typu oświetlenie zakładać też w miejscach raczej reprezentacyjnych. Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju model, styl (zobacz komoda stylowa) zdecydujemy się wybrać.

Czy poszukujesz na stronie gres antypoślizgowy czegoś niezwykle zajmującego? Namawiamy więc do następnego wpisu. Trzeba tylko kliknąć w ten link.

Trzeba z pewnością dopasować coś właściwego do aktualnej aranżacji.


Z kolei lampy plafony Dodatkowe informacje to również ciekawe rozwiązanie. W tym wypadku zamontowane są na suficie, z tego względu urozmaicą w dużym stopniu jego formę. Z pewnością doskonale wyglądają w większych salonach z wyższym sufitem. W takim miejscu nie przytłaczają one swą wyjątkową formą, a nawet dodadzą pomieszczeniu nastroju. Oprócz tego są już ozdobą samą w sobie, tym bardziej takie bardziej zdobione.
Dlatego uważajmy z resztą aranżacji w pomieszczeniu, by nie zrobić zbyt dużego przepychu. To tylko dwa rodzaje ciekawych rozwiązań, natomiast z pewnością dużo wniosą do domu. Dobrze jest mieć to na uwadze.
21-10-11 07:17:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.