Interesujące rodzaje oświetlenia. Które warto zastosować we własnym domu? Gdzie nadają się kinkiety?

Sporo osób myśli nad tym w jaki sposób stworzyć niesamowity klimat w domu. Czasami, kiedy jesteśmy w momencie urządzania swojego lokum to w nim może brakować.


Zastanawiamy się w jaki sposób dopełnić całość, aby miała jedyny w swym rodzaju klimat, właśnie taki jak byśmy tego chcieli. Takim pomysłem może okazać się fajne oświetlenie.


mieszkanie - migawka
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Klasyczny żyrandol przy suficie to swego rodzaju przeżytek. Oczywiście można go zamontować, jednak sam nie zdziała za wiele. Z tej przyczyny dobrze jest gdy jest w towarzystwie innych lamp. We wnętrzach bardziej współczesnych świetnie sprawdzą się kinkiety nowoczesne . To bardzo ciekawy rodzaj oświetlenia, jakie można zamontować na ścianach. Szczególnie sprawdzają się w miejscach mało oświetlonych. W dłuższych ciemnych korytarzach. Z kolei na pewno możemy tego typu oświetlenie zakładać też w miejscach raczej reprezentacyjnych. Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju model, styl zdecydujemy się wybrać. Trzeba z pewnością dopasować coś właściwego do aktualnej aranżacji.


Więcej artykułów

Jakie powinny być najlepsze uchwyty na suszarkę i gdzie je można by zakupić?

salon
Napisał: Urban Explorer Hamburg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Czy też pamiętasz, co to są tzw. prawa Murphy-ego? Twierdzą one o niniejszym, iż jeżeli coś ma się popsuć, to na pewno się zepsuje. Innymi słowami jeśli wielokrotnie czynisz coś w pośpiechu, to jest bardzo potencjalne, że nie robisz czegoś z należytą starannością.


Z kolei lampy plafony Dodatkowe informacje to również ciekawe rozwiązanie. W tym wypadku zamontowane są na suficie, z tego względu urozmaicą w dużym stopniu jego formę. Z pewnością doskonale wyglądają w większych salonach z wyższym sufitem. W takim miejscu nie przytłaczają one swą wyjątkową formą, a nawet dodadzą pomieszczeniu nastroju. Oprócz tego są już ozdobą samą w sobie, tym bardziej takie bardziej zdobione.


Dlatego uważajmy z resztą aranżacji w pomieszczeniu, by nie zrobić zbyt dużego przepychu. To tylko dwa rodzaje ciekawych rozwiązań, natomiast z pewnością dużo wniosą do domu. Dobrze jest mieć to na uwadze.
18-06-22 00:53:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.