Świece zapachowe, aromatyczny dodatek do Twojego domu

Któregoś zimowego dnia w naszym domu zabrakło prądu. Przez parę godzin było bardzo nastrojowo a przy tym pachnąco. Płomyki zapachowych świec mrugały na parapetach, a wszyscy mieszkańcy zamiast bezmyślnie gapić się w telewizory, patrzyli przez okna machając do siebie.
yankee candle
Napisał: helen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Niezapomniane, pachnące chwile. Bo skoro czasami trzeba wspomagać się „naturalnym” oświetleniem, dobrze jest połączyć przyjemne z pożytecznym i zakupić świeczki zapachowe. Na wieczór po niełatwym dniu rewelacyjna okaże się woń, która kojarzy się nam ze słońcem i wakacyjnym wypoczynkiem. Nawet specjaliści od aromaterapii potwierdzają ich antydepresyjne działanie. Wiedząc o tym wybierajmy zapachy np. róż, lawendy i geranium. Świeczki ozdobne nie tylko poprawią nam nastrój, docierając do najdalszych zakątków wnętrza, ale stworzą wyjątkową atmosferę. Zobacz więcej: http://yankeehome.pl/

Więcej artykułów

Urok szkła w Twoim mieszkaniu

Napisał: Saint-Gobain Glass
Dzisiejsza branża aranżacji wnętrz bez wątpienia jest już naprawdę bardzo dobrze rozwinięta, przez co każdy, kto tylko przygotowuje się akurat do urządzania swego domu znajdzie dla siebie wiele ciekawych możliwości. Niewątpliwie warto w takim razie spędzić nad tym nieco czasu i postarać się odszukać rzeczywiście odpowiednie rozwiązania tego typu właśnie dla siebie, bo jedynie dzięki temu będziemy w stanie osiągnąć przy tym rzeczywiście zadowalające efekty.


Lada dzień przyjdzie wiosna. Godną uwagi propozycją na jej powitanie są świece Yankee Candle (http://yankeehome.pl/14-sloiki-i-swiece), dostępne w sklepach internetowych. Poprzez zastosowanie kompozycji z naturalnych ekstraktów, będziemy mogli przez długi czas zachwycać się zapachami wdzięcznych fiołków, energetyzujących cytrusów, lub zapachem świeżo wypranej bawełny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.