Czy oraz w jakich miejscach warto eksperymentować z ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi? Co okaże się fajnym pomysłem?

Interesujące przedmioty w domu nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Dobrze jest czasami zdobyć się na troszkę odwagi oraz odejść od standardowego myślenia o urządzeniu swojego domu.
Przecież ma się w nim nam przede wszystkim wygodnie mieszkać.


Ścianka szklana, balustrada
Napisał: DA-BUD
Na podstawie danych z: http://www.da-bud.pl


płótno - mieszkanie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


W ogóle nie chodzi tutaj o zastosowanie nietypowych rozwiązań w całym lokum, lecz ważne, by stworzyć w mieszkaniu takie zakątki, w jakich będzie można się odprężyć. W tym celu doskonale nada się pufa worek, który przystosowuje się do naszego ciała. Jednak w salonie może nie prezentować się on za dobrze wraz z innymi meblami, ale nie zaszkodzi stworzyć kąt, w jakim ustawi się taki mebel, do niego jakąś lampkę i w ten sposób będziemy mieli idealne siedzisko do czytania.


Niecodzienne pomysły z pewnością warto przemyśleć, ale również nie rezygnować z nich, ponieważ są na przykład za bardzo odważne. Wielu osobom marzy się w domu hamak, ale odchodzą od tego typu pomysłów, bo wydają im się absurdalne. A przecież w sklepach znajdziemy takie rozwiązania, które w sposób idealny wkomponują się w klimat naszego lokum. Wiszące siedziska to już nic szokującego, więc dlaczego nie umocować do sufitu (zobacz galeriaoswietlenia.pl) hamaka, albo innej konstrukcji, gdzie można się przyjemnie położyć i zrelaksować. Przykładowo sypialnia okaże się dobrym miejscem do aranżacyjnych eksperymentów, ponieważ to taka prywatna strefa, do jakiej często nie zaglądają osoby postronne.
Dlatego w tym pokoju, nawet jeśli jakiś pomysł po czasie będzie nam się wydawał mało trafiony, to będziemy mogli dokonać zmian. Kto wie, może takie pomysły, jakie realizujemy tylko na małej przestrzeni tak nam się spodobają, że zechcemy zrobić aranżacyjną rewolucję w reszcie domu.
19-01-17 07:35:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.