Firma BIAWAR oraz ich wymienniki pionowe do zawieszenia oraz stojące

BIAWAR jest to firma działająca na naszym polskim rynku już od wielu lat. Zajmuje się ona produkcją całkiem sporej liczby sprzętów, które to "kręcą się" wokół artykułów cieplnych, takiego typu jak choćby zasobniki czy pompy oraz podgrzewacze, razem ze wszystkimi artykułami "pomiędzy".


Grzejnik kanałowy Aquilo
Napisał: Purmo
Na podstawie danych z: Purmo


wymienniki pionowe biawar
Napisał: bobbi vie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


My dziś opowiemy tylko o jednym z jej artykułów, czyli tak nazywanych wymiennikach pionowych.


Elementów w typowy sposób pionowych wśród artykułów firmy BIAWAR nie istnieje aż tak wiele, jednak oczywiście one także posiadają własne części na wymianę. Wymienniki pionowe BIAWAR występują w dosłownie kilku odmianach, ponad wszystko w jednym konkretnym dziale sprzętów firmy, a więc w zasobnikach C.W.U., a jeszcze konkretniej w modelach o nazwie QUATTRO, które ukazują się jednocześnie w wersjach do zawieszenia, jak i do postawienia. W opcjach do postawienia tego typu wymienniki posiadają typ "W - E 100.74A" a także "W - E 150.74A" (mówiąc w skróceniu jest to - w naszych obu przypadkach - wężownica spiralna), których sama kwota na stronie firmy wynosi pomiędzy 1800 - 2400 zł brutto. Co zaś tyczy się alternatywy wiszącej, to posiadają one oznaczenia typu "OW - E 100.7A" (czyli zasobnik wiszący + grzałka) czy choćby "W - E 100.7A" (czyli sam zasobnik wiszący) oraz kilka innych bardzo podobnych.

Nie ociągaj się - jeżeli spodobały Ci się te interesujące wiadomości, to wejdź w poniższy link i czytaj na stronie (http://pomagier.eu/) następny artykuł.

Dobrze jest mieć świadomość, iż niezależnie od samego rodzaju wymiennika (wiszący czy też stojący) posiada on te same pojemności, a więc 100 lub 150 litrów.


Więcej artykułów

Drukowanie dzieł sztuki na płótnie na życzenie klienta

mieszkanie - malowidło
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Obraz na płótnie może być niezwykle dobrym elementem dekoracyjnym tak naprawdę każdego pomieszczenia domowego i użytkowego. Niniejszy obraz drukowany jest na prawdziwym płótnie przy wykorzystaniu zdjęć cyfrowych.


Na koniec dodamy jeszcze tylko, iż taki zasobnik bywa stosowany nie jedynie do podgrzewania, ale i przechowywania w jego wnętrzu wody, dzięki czemu z całą pewnością nie będzie się ona marnować, tak jak to często bywa w przypadku używania innych urządzeń.
19-01-19 07:33:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.