Firma BIAWAR oraz ich wymienniki pionowe do zawieszenia oraz stojące

BIAWAR jest to firma działająca na naszym polskim rynku już od wielu lat. Zajmuje się ona produkcją całkiem sporej liczby sprzętów, które to "kręcą się" wokół artykułów cieplnych, takiego typu jak choćby zasobniki czy pompy oraz podgrzewacze, razem ze wszystkimi artykułami "pomiędzy".


Grzejnik kanałowy Aquilo
Napisał: Purmo
Na podstawie danych z: Purmo


Więcej artykułów

Fototapeta z motywem uliczki - a więc, w jaki sposób wprowadzić odrobinę romazntyzmu do pokoju, czy sypialni

Dom czy mieszkanie za milion
Napisał: Prestige PR
Na podstawie danych z: Prestige PR
Sterczysz w puściutkim pokoju, już gotowym do wyremontowania? Już oczami wyobraźni widzisz jego zarys? Pragniesz, aby był śliczny i romantyczny, albowiem chcesz sprawić nim przyjemność drugiej, bardzo ważnej dla Ciebie personie? Jeżeli tak, to idealnie trafiłeś! Wewnątrz naszym dzisiejszym artykule po opowiadam Ci o najwspanialszym sposobie na wprowadzenie wspomnianej romantycznej atmosfery, tylko w dobry sposób odczytaj nasz dzisiejszy artykulik!


Zwykle bycie romantycznym oznacza zakupywanie prezentów drugiej osobie, zapraszanie na kolację, czy wspólne wypady na łono przyrody.


wymienniki pionowe biawar
Napisał: bobbi vie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


My dziś opowiemy tylko o jednym z jej artykułów, czyli tak nazywanych wymiennikach pionowych.


Elementów w typowy sposób pionowych wśród artykułów firmy BIAWAR nie istnieje aż tak wiele, jednak oczywiście one także posiadają własne części na wymianę. Wymienniki pionowe BIAWAR występują w dosłownie kilku odmianach, ponad wszystko w jednym konkretnym dziale sprzętów firmy, a więc w zasobnikach C.W.U., a jeszcze konkretniej w modelach o nazwie QUATTRO, które ukazują się jednocześnie w wersjach do zawieszenia, jak i do postawienia. W opcjach do postawienia tego typu wymienniki posiadają typ "W - E 100.74A" a także "W - E 150.74A" (mówiąc w skróceniu jest to - w naszych obu przypadkach - wężownica spiralna), których sama kwota na stronie firmy wynosi pomiędzy 1800 - 2400 zł brutto. Co zaś tyczy się alternatywy wiszącej, to posiadają one oznaczenia typu "OW - E 100.7A" (czyli zasobnik wiszący + grzałka) czy choćby "W - E 100.7A" (czyli sam zasobnik wiszący) oraz kilka innych bardzo podobnych. Dobrze jest mieć świadomość, iż niezależnie od samego rodzaju wymiennika (wiszący czy też stojący) posiada on te same pojemności, a więc 100 lub 150 litrów.


Na koniec dodamy jeszcze tylko, iż taki zasobnik bywa stosowany nie jedynie do podgrzewania, ale i przechowywania w jego wnętrzu wody, dzięki czemu z całą pewnością nie będzie się ona marnować, tak jak to często bywa w przypadku używania innych urządzeń.
18-02-02 10:35:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.