Zdrowy sen to jedna z istotniejszych potrzeb ludzkich!

O tym jak kiepsko wygląda żywot takiego człowieka, który miewa znaczne kłopoty ze snem opowiada chociażby film Mechanik. W sumie można śmiało powiedzieć, że jeśli oglądamy się teraz za wciągającym filmem, z całą pewnością musimy wypożyczyć Mechanika! Jednakże owy tekst traktuje przecież nie o X muzie, a śnie. W takim razie co w sumie można zarekomendować czytelnikowi, który zapewne nie jest jak Bale w Mechaniku, lecz jakby nie patrzeć dostrzegł, że sypia niezbyt wiele?
Materace Platinum
Napisał: PerDormire
Na podstawie danych z: PerDormire
To może napiszmy teraz dlaczego czymś niesamowicie ważnym jest to by wiedzieć jak wielce znaczny jest zdrowy sen. Wielce istotne jest szczególnie to, że bardzo często tak naprawdę niezdrowy sen (przeczytaj więcej o bezdech senny - bezdech senny) powoduje, iż nasza wydajność pracownicza jest na dużo mniej satysfakcjonującym poziomie. Jesteśmy także o wiele bardziej osowiali, niejako mamy dużo mniej radości z życia. Można powiedzieć, że jeśli dostrzegliśmy problemy ze snem, najwyższy czas sprawić, iż nareszcie wyśpimy się dobrze.

Może śpimy na kiepskim łóżku? Często słabe, przestarzałe Materace (tutaj) są głównym powodem! Czyli niby chcemy zdrzemnąć się, nie skarżymy się na większe problemy zdrowotne, a tak czy siak przez praktycznie całą noc nie potrafimy usnąć. Poza tym, gdy człowiek nie jest w stanie zasnąć, po pewnym czasie tak jakby panikuje, nieustannie gapi się na zegarek.
Napisał: coco+kelly
W takim razie upewnijmy się czy faktycznie jest tak, że najzwyczajniej nie śpimy dobrze niejako z własnej winy. Wygodny materac przesadnie drogi nie jest!


Więcej artykułów

Materace do spania - bezsprzecznie jedni z najistotniejszych, chociaż nierzadko niedocenianych, „bohaterów” sypialni

salon
Napisał: Kronospan
Na podstawie danych z: Kronospan
Sypialnia to bez wątpienia jedno z najistotniejszych miejsc w domu. To właśnie tu odprężamy się po ciężkim dniu w pracy, chociaż - jak pokazuje rzeczywistość - nie zawsze tak jest.


Należy dodać, że materac czy Pościel muszą być także przystosowane do alergików - a może nie mamy zielonego pojęcia o tym, iż mamy alergię? Alergia (sprawdź testy alergiczne legnica) także jest dosyć powszechną przyczyną pojawiania się kłopotów ze snem. Chociaż w sumie istnieje takie ryzyko, że najzwyczajniej w świecie zauważymy po pewnym czasie, że mimo wprowadzenia znacznych zmian w naszym łóżku, tak czy siak nie mamy szans usnąć po ludzku. Cóż, zapewne będzie niezbędna wizyta u lekarza. Bezsenność to naprawdę poważna choroba, a na dodatek jeśli nie jest leczona, skutkuje sporą liczbą powikłań!
18-12-11 07:16:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.