Babcine garderoby z magicznie zgrzytającymi drzwiami odchodzą w niepamięć.

Nie każdy dysponuje mieszkaniem, w którym może zaprojektować wydzieloną szafę na ubranie, ale jeśli jest ku temu sposobność, przewinieniem byłoby nie skorzystać. Upragniona przez kobiety, garderoba powinna być w pewien sposób funkcjonalna i mieć główny motyw - cieszyć wzrok, gdy odzież są uporządkowane, a także zapewnić nieskomplikowany do nich dostęp.
garderoba
Na podstawie danych z: foter.com
Babcina, nawet pojemna szafa czy stojące wieszaki są dekoracyjne, ale niefunkcjonalne. Z garderobą będzie identycznie, jeśli ją bezmyślnie urządzimy. Bez względu na to, jak wykwintna będzie garderoba, podstawowa zasada sprawdza się zawsze – urządzanie garderoby należy rozsądnie zaplanować.

Doposażenie współczesnych szaf jest coraz bardziej wysublimowane. Do wyboru są pudła, futerały, szuflady z przegródkami na paski, wieszaki na apaszki, głębokie szuflady na torebki, pomagające mieć ład. Według najnowszych trendów mody garderoby, mają delikatne, ażurowe konstrukcje. Dlatego, że zrobione są z małych elementów, z alternatywami pozwalającymi rozsuwać wysokość półek, szuflad, wieszaków. O tym, jak istotny w garderobie jest każdy szczegół, świadczy np. półka na obuwie. Wystarczy, że jest przechylona pod odpowiednim stopniem nachylenia, a od razu możemy się do niej bez problemu dostać. Buty ustawione na takiej półce lepiej się prezentują - przejdź na stronę.

Przegrody w szufladach pozwolą zachować w porządku skarpetki, bieliznę i inne drobne elementy garderoby. Półki na sukienki są także istotne.

Jeśli masz chęć zgłębić dane na opisywany wątek, to odsyłam do linka (https://www.lontex.pl/) gdzie odnajdziesz mnóstwo fascynujących danych, które szczegółowo opisują zagadnienie.

Półki na ubrania powinny być nie za głębokie, aby nie układać ubrań w dwóch rzędach. Muszą być usytuowane na takiej wysokości, która nie potrzebuje gimnastyki.

Jeżeli zaintrygował Cię ten tekst, sprawdź przykłady (https://www.damnet.pl/18-sofy) opublikowane tutaj. Na pewno znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie.

Więcej na temat: garderoby.


Więcej artykułów

Kreacyjny pomysł na intrygującą aranżację ścian - fototapety

fototapety miasto
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu
Jak intrygująco wyposażyć wnętrze domu? W jaki sposób wykorzystać wolną przestrzeń na ścianach, żeby przedstawiały się one atrakcyjnie i aby odróżniały się od typowych ścian? Współcześnie mamy sporo atrakcyjnych sposobów, jakie umożliwią nam oryginalną aranżację ścian, możemy na przykład zawiesić na nich zdjęcia, ładny obraz czy naklejki ścienne.


gerderoba
Napisał: KOMANDOR
Na podstawie danych z: KOMANDOR
W górnej części zabudowy warto zostawić więcej miejsca. Wtedy bez trudu pomieszczą się tam na podróżne walizy. Przy racjonalnym projekcie na pewno odczujemy komfort korzystania z garderoby. Prędko można się przekonać, że harmonia ułatwia życie, szczególnie wtedy, kiedy mamy mało czasu.
19-06-01 07:32:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.