Babcine garderoby z magicznie zgrzytającymi drzwiami odchodzą w niepamięć.

Nie każdy dysponuje mieszkaniem, w którym może zaprojektować wydzieloną szafę na ubranie, ale jeśli jest ku temu sposobność, przewinieniem byłoby nie skorzystać. Upragniona przez kobiety, garderoba powinna być w pewien sposób funkcjonalna i mieć główny motyw - cieszyć wzrok, gdy odzież są uporządkowane, a także zapewnić nieskomplikowany do nich dostęp.
garderoba
Na podstawie danych z: foter.com
Babcina, nawet pojemna szafa czy stojące wieszaki są dekoracyjne, ale niefunkcjonalne. Z garderobą będzie identycznie, jeśli ją bezmyślnie urządzimy. Bez względu na to, jak wykwintna będzie garderoba, podstawowa zasada sprawdza się zawsze – urządzanie garderoby należy rozsądnie zaplanować.

Doposażenie współczesnych szaf jest coraz bardziej wysublimowane. Do wyboru są pudła, futerały, szuflady z przegródkami na paski, wieszaki na apaszki, głębokie szuflady na torebki, pomagające mieć ład. Według najnowszych trendów mody garderoby, mają delikatne, ażurowe konstrukcje. Dlatego, że zrobione są z małych elementów, z alternatywami pozwalającymi rozsuwać wysokość półek, szuflad, wieszaków. O tym, jak istotny w garderobie jest każdy szczegół, świadczy np. półka na obuwie. Wystarczy, że jest przechylona pod odpowiednim stopniem nachylenia, a od razu możemy się do niej bez problemu dostać. Buty ustawione na takiej półce lepiej się prezentują - przejdź na stronę.

Przegrody w szufladach pozwolą zachować w porządku skarpetki, bieliznę i inne drobne elementy garderoby. Półki na sukienki są także istotne.

Jeśli masz chęć zgłębić dane na opisywany wątek, to odsyłam do linka (https://www.lontex.pl/) gdzie odnajdziesz mnóstwo fascynujących danych, które szczegółowo opisują zagadnienie.

Półki na ubrania powinny być nie za głębokie, aby nie układać ubrań w dwóch rzędach. Muszą być usytuowane na takiej wysokości, która nie potrzebuje gimnastyki.

Jeżeli zaintrygował Cię ten tekst, sprawdź przykłady (https://www.damnet.pl/18-sofy) opublikowane tutaj. Na pewno znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie.

Więcej na temat: garderoby.


Więcej artykułów

Ściany odzwierciedleniem naszej osobowości

dekoracja ścienna
Napisał: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Powszechnie zwykło się twierdzić, że strój jest wyrazem naszej osobowości. Strojem wyrażamy siebie, stan ducha, to co nam w danej chwili w „duszy gra”. W naszych wnętrzach z kolei, owym białym płótnem na którym, niczym malarz możemy uwidocznić swoje emocje są... ściany. To one stają się naszą prywatną galerią.


gerderoba
Napisał: KOMANDOR
Na podstawie danych z: KOMANDOR
W górnej części zabudowy warto zostawić więcej miejsca. Wtedy bez trudu pomieszczą się tam na podróżne walizy. Przy racjonalnym projekcie na pewno odczujemy komfort korzystania z garderoby. Prędko można się przekonać, że harmonia ułatwia życie, szczególnie wtedy, kiedy mamy mało czasu.
19-06-01 07:32:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.