Jaka podłoga będzie najodpowiedniejsza do Twojego salonu?

Mnóstwo rodzin stoi na progu ważnej decyzji - dobór podłogi do salonu. Panele podłogowe, drewniany parkiet, a może płytki ceramiczne?


Odpowiednio dobrany materiał na posadzkę w pokoju dziennym zapewnia wiele lat zadowolenia.


Zła decyzja natomiast może odbijać się przysłowiową czkawką przez długi czas. Najczęściej wybieranym podejściem, jeśli idzie o podłogę w salonie, ale nie tylko, będą panele podłogowe. Naczelnym składnikiem decydującym o takim wyborze jest głównie cena. Na rynku osiągalne są panele w cenie nawet 16,90zł za jeden metr kwadratowy - tutaj. Przeważnie jest to deska warstwowa. Średniej klasy panele kosztują od 20 do 30 zł, natomiast najbardziej ekskluzywne marki takie oscylują w granicy 100 zł za metr . Istotne w przypadku podłogowych paneli jest także to, że ich montaż jest dziecinnie bezproblemowy, co zdecydowanie redukuje koszta. Większa część ludzi stawiających na panele - więcej w serwisie - robi to dokładnie z tego powodu - aby zaoszczędzić na montażu. W wypadku innych podejść, tj. choćby płytki ceramiczne, za wyłożenie ich w pokoju dziennym trzeba czasami bardzo słono uiścić. (pod adresem-> tutaj) nie wygenerują podobnych kosztów jeżeli postawimy na samodzielny montaż. Jeśli jednakże zamyślamy skorzystać z usług fachowca, będzie trzeba ponieść większe wydatki - patrz.


Więcej artykułów

Ekskluzywne płytki ceramiczne od RAK Ceramics

Biuro, płytki ceramiczne marki RAK Ceramics
Napisał: RAK Ceramics
Na podstawie danych z: RAK Ceramics
Produkty marki RAK Ceramics wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i najwyższą jakością wykonania. Firma jest największym producentem płytek ceramicznych na świecie, a jej siedziba mieści się w Dubaju. Dotychczas, produkty marki były słabo znane na rynku Eurpejskim.


jasny salon


Urządzenia
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Deska lita, czyli kosztowna ekskluzywność. Wiele osób uważa, że dopiero mając w domku parkiet możesz mówić o drewnianej posadzce - to nieprawda.


Panele podłogowe są też z reguły w stu% wykonane z surowców drzewnych, jednakże różnica dzieląca je od podłogi z parkietu jest gigantyczna. Tak samo duża dysproporcja jest w opłacie. Za przeciętnej klasy parkiet dębowy zapłacimy od 60 do 95 zł za metr kwadratowy.
18-09-17 16:28:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.