Kosztowne i stare segmenty z szklanymi drzwiczkami

Kupując meble do salonu, poszukujemy unikatowych a dodatkowo użytecznych mebli. Chcemy, żeby meble były wyprodukowane z najlepszej jakości materiałów. By wszystko było idealnie obrobione.
Standardowo decydując się na kupno mebli do pokoju poszukujemy pełnego asortymentu. Rzadko decydujemy się na zakup poszczególnych mebli. Jednakże nieraz przydarzą się sytuacje nabycia starych mebli, jakich nigdy więcej nie mielibyśmy
Kuchnia
Napisał: Wendy Harman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
szansy nabyć. Antyczne biblioteczki, w których zazwyczaj jest witryna szklana bądź drzwi szklane to istne skarby w sektorze meblowym. Czynnikiem zapewne jest to, iż owe meble wytwarzane były ręcznie, wszelki drobiazg był tam doskonale oszlifowany.

Te meble - nasz serwis www - były robione z czystego drewna a nie jak obecnie z płyt wiórowych. Drewno z jakiego robiono takiego rodzaju meble to przede wszystkim dąb, który to jest jedynym z najtwardszych drzew. Wykonanie rzadkich mebli zajmowało bardzo dużo czasu, gdyż każdy szczegół musiał zostać dopieszczony. Stolarz, który robił takie meble oddawał całe serce w dopieszczeniu każdego szczegółu. Witryna szklana lub drzwi szklane wykonywane są z najwyższej klasy kryształu. Dziś bardzo mało produkowanych jest takich mebli. Zazwyczaj to przenosi się na koszty mebli antycznych. meble (rekomendują nas) były zlicytowane za bagatela trzydzieści sześć milionów dolarów. Ów mebel zaistniał w XVIII wieku we Florencji. Wykonywany był przez 30 rękodzielników oraz stolarzy w czasie 12 lat. Przy jego wykonaniu zostało użyte drzewo hebanowe, jakie cechuje się ciemną barwą. Niejeden kolekcjoner sztuki chciałby posiadać taki unikat w swojej kolekcji.


Więcej artykułów

Jak w niekonwencjonalny sposób zdobyć meble na wymiar do nowo zakupionego lub starego mieszkania

komoda
Napisał: ArtDecor24.pl
Na podstawie danych z: ArtDecor24.pl
Niepokaźne lokum w miasteczku ma swoje korzyści: bliskość sklepów z ciuchami, dostępność rozrywek, a także mała powierzchnia do sprzątania i urządzenia. Ten ostatni punkt może jednak w nielicznych sytuacjach sprawić nieco problemów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.