Rozwiązania na na zdobienie rozmaitych okien

Metod na na zdobienie różnych wnętrz jest mnóstwo. projektanci prześcigają się w pomysłach na zrobienie niebanalnych wnętrz, a wybór w przedmiotach i dodatkach przyprawia o zawrót głowy.


W ostatnim czasie bardzo modne stały się rolety drukowane.


podłogi
Napisał: Benjamin Moore
Na podstawie danych z: Benjamin Moore


Zdążyliśmy się przyzwyczaić do wielobarwnych materiałów, ciekawych faktur czy podgumowanych materiałów, jednak możność zamieszczenia dowolnej fotki na rolecie jest przełomowa. Można je użyć do jakiegokolwiek wnętrza dobierając stosowny motyw. Niebanalność, opcja personalizacji, wysoka forma wykonania, ergonomiczność to niektóre z zalet tego typu rolet. Są niezwykle atrakcyjne wizualnie, a przy tym fantastycznie sprawdzają się w swojej zasadniczej roli. Skutecznie ochraniają przed nadmiarem promieni słonecznych i chłodem. Rolety - kliknij - drukowane osiągalne są w materiałach przepuszczających światło, oraz podgumowanych blokujących światło w stu procentach. Jest ewentualność wdrożenia tkanin drukowanych zarówno w roletach wolno wiszących jak również w roletach kasetowych.


Więcej artykułów

Zastanawiamy się czy lepiej kupić lokum w bloku czy wybudować dom? Jakie plusy przemawiają za budową domu?

łazienka z oknem
Napisał: Alan Light
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wiele ludzi znajdujących się na etapie nabywania swojego lokum, myśli nad tym czy bardziej opłaca się kupić mieszkanie w bloku czy może wybudować swój dom. Jest to najczęściej decyzja na całe życie dlatego tak trudno jest się zdecydować. Które zatem argumenty powinny przemówić za wybudowaniem własnego domu jednorodzinnego? Często za jedną lub drugą opcją przemawiają koszty. Dla dużej ilości ludzi jest to dość ważna kwestia, od której zależy decyzja. Budowa domu jest dużym kosztem, jednak prawda jest taka, iż patrząc jak wyglądają ceny metra kwadratowego za mieszkania, wybudowanie domu to dobry interes.


Fotorolety sprawiają odczucie przestrzenności mieszkania. Drukowane rolety warto łączyć w większe zestawy. Rolety drukowane mogą być instalowane na przeróżnych gatunkach okien. Nadają się również do okien, które komponują się z kilku części, wówczas trzy, czy też cztery rolety - super Rolety rzymskie na wymiar Wrocław: https://interdeko.pl/produkty/rolety-rzymskie.html - będą się komponować w jedno zdjęcie, co będzie wyjątkowo ciekawym pomysłem.


Można je wykorzystać także w oknach balkonowych.


Firmy zajmujące się ich wykonywaniem mogą na zamówionej rolecie umieścić wybrane własne zdjęcie. Owego typu roleta może z powodzeniem zdobić również ścianę.
18-07-24 07:17:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.