Obrazy przeznaczone do salonu - czyli, jak dobrać idealny obraz do swojego pokoiku

Przeciwko pozorom dobranie odpowiedniego obrazka do naszego wnętrza nie bywa tak prostą sprawą jakby się mogło zdawać. Na rynku obrazków - przynajmniej w danej chwilce - zaistniało zatrzęsienie obrazków, w których to każdy znajdzie coś przeznaczoną dla siebie.


sypialnia
Napisał: ErgSap
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Doskonała aranżacja twojego pomieszczenia z fototapetami

farby
Napisał: Yuichiro MASUI
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Aktualnie nie trzeba już zatrudniać architektów od wnętrz, by pozyskać wart uwagi efekt. Nie trzeba również gruntownie odświeżać wnętrz, aby uzyskały one nowy styl. Starczy odrobina wyobraźni oraz dobrej jakości fototapeta.


Omijając klasycznymi obrazami i ich reprodukcjami, istnieją tak nazywane "nowoczesne obrazki", które to składają się z obrazków na płótnie (bywają one na jego środku drukowane), oraz tryptyków...


Nasz temacik zaczniemy od tryptyków, które są przykładzikiem doskonałym obrazków przeznaczonych do saloniku. Składające się z paru elemencików, które razem tworzą obrazek, który można po układać na ściance w różnych odległościach, jednak trzeba pamiętać, że nie mogą być nazbyt duże, ponieważ ten zabieg psuje ich wynik końcowy! Mają możliwość się składać z trójki oraz bardziej dużo elementów, oraz mogą mieć niewiarygodnie różne formy - od zwykłych ułożonych blisko siebie prostokącików, czy też kwadracików, aż do kształtów słabiej "symetrycznych", na przykład przypominających dawne kształty w gierce Tetris.

Ciekawią Cię podane tutaj wiadomości? To fantastycznie - sprawia nam to radość! Przejdź więc do następnej podstrony i doczytaj także aktualne treści.

obrazy do salonu nie kończą się jednak na tryptykach, gdyż jak zostało już napomknięte, powstały także obrazki nowoczesne, oraz klasyczne reprodukcje (twoja-galeria.eu/reprodukcje/99-miro-joan/) lub wartościowe oryginały. W porównaniu do reprodukcji czy oryginałów, przeróżnych mistrzów płótna - tak nowoczesne obrazki bywają znacznie tańsze oraz wydawać by się miało możliwość mocniej bogate tematycznie.


Podczas gdy oryginalne obrazy powstały w danym okresie historycznym oraz przedstawiały to co łączyła się wraz z owym czasem, tak obrazki nowoczesne mogą przedstawiać co wyłącznie się pragnie, łącznie z zdjęciami naszych najbliższych osadzonymi na płótnie!
18-12-19 08:18:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.