Obrazy przeznaczone do salonu - czyli, jak dobrać idealny obraz do swojego pokoiku

Przeciwko pozorom dobranie odpowiedniego obrazka do naszego wnętrza nie bywa tak prostą sprawą jakby się mogło zdawać. Na rynku obrazków - przynajmniej w danej chwilce - zaistniało zatrzęsienie obrazków, w których to każdy znajdzie coś przeznaczoną dla siebie.


sypialnia
Napisał: ErgSap
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Doskonała aranżacja twojego pomieszczenia z fototapetami

farby
Napisał: Yuichiro MASUI
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Obecnie nie musimy już zatrudniać architektów od wnętrz, aby uzyskać wart uwagi efekt. Nie trzeba także gruntownie odświeżać wnętrz, aby zyskały one nowy styl. Starczy szczypta wyobraźni i dobrej jakości fototapeta.


Omijając klasycznymi obrazami i ich reprodukcjami, istnieją tak nazywane "nowoczesne obrazki", które to składają się z obrazków na płótnie (bywają one na jego środku drukowane), oraz tryptyków...


Nasz temacik zaczniemy od tryptyków, które są przykładzikiem doskonałym obrazków przeznaczonych do saloniku. Składające się z paru elemencików, które razem tworzą obrazek, który można po układać na ściance w różnych odległościach, jednak trzeba pamiętać, że nie mogą być nazbyt duże, ponieważ ten zabieg psuje ich wynik końcowy! Mają możliwość się składać z trójki oraz bardziej dużo elementów, oraz mogą mieć niewiarygodnie różne formy - od zwykłych ułożonych blisko siebie prostokącików, czy też kwadracików, aż do kształtów słabiej "symetrycznych", na przykład przypominających dawne kształty w gierce Tetris.

Ciekawią Cię podane tutaj wiadomości? To fantastycznie - sprawia nam to radość! Przejdź więc do następnej podstrony i doczytaj także aktualne treści.

obrazy do salonu nie kończą się jednak na tryptykach, gdyż jak zostało już napomknięte, powstały także obrazki nowoczesne, oraz klasyczne reprodukcje (twoja-galeria.eu/reprodukcje/99-miro-joan/) lub wartościowe oryginały. W porównaniu do reprodukcji czy oryginałów, przeróżnych mistrzów płótna - tak nowoczesne obrazki bywają znacznie tańsze oraz wydawać by się miało możliwość mocniej bogate tematycznie.


Podczas gdy oryginalne obrazy powstały w danym okresie historycznym oraz przedstawiały to co łączyła się wraz z owym czasem, tak obrazki nowoczesne mogą przedstawiać co wyłącznie się pragnie, łącznie z zdjęciami naszych najbliższych osadzonymi na płótnie!
18-12-19 08:18:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.