Aranżacja pomieszczenia - czyli jakich mebli użyć, by urządzić salon

Największy pokój w domu zwany salonem - jak poradzić sobie z jego urządzeniem? Mamy nadzieję, że te klika zdań ułatwi Tobie zadanie.
Jak urządzić salon - przeczytaj informacje? To normalne zapytanie dla niektórych to całkowita utrapienie - czy samemu spróbować, a być może wezwać aranżera? A może istnieją jakiekolwiek wskazówki, co by w takim - w tym przypadku Waszym - salonie powinno się odnaleźć? Ważne przy dekorowaniu akurat niniejszego pomieszczenia jest właściwie całość - dodatkowo nim weźmiemy się za ściany lub umeblowanie, należałoby zwrócić głos na wykończenia pokoju - stolarstwo szyb, podokienniki, podłogi.
Salon nie może być przypadkową mieszaniną barw - powinien być w kolorach nie gryzących się, gdyż jest to wnętrze wszechstronne (do spania, studiowania, przesiadywania, oglądania telewizji) oraz każdy musiałby się w niej komfortowo czuć. Nie prędzej niż potem można zastanowić o umeblowaniu.


łóżko


Dwójka pracowników firmy
Napisał: New Jersey Society of CPAs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Trzeba pamiętać, że dobierając sprzęt do głównego pokoju, nasza strona należy wybrać je do barwy ścian, czy podłóg. Każdy wybrany przez Was element, będzie budował Waszą sferę prywatną, do jakiej będą odwiedzali goście, którzy mogą, ale nie muszą akceptować z naszymi wyborami kolorystycznymi czy meblowymi. Z tej racji jeśli zależy Ci na opinii znajomych najlepiej wezwać aranżera pomieszczeń - jeżeli nie, indywidualnie osobiście bez problemu poradzisz, tworząc własny, jedyny w swoim rodzaju zakątek, w którym będziesz czuł się dobrze i swojsko. Zazwyczaj ludzie doceniają fakcik, że ktoś sam udekorował własne pomieszczenie, zwłaszcza jeśli stworzył to z głową.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.