Jak udekorować dom poduszkami?

Uwielbiasz poduszki? Tak?! Idealnie zatem trafiłeś! Dziś napiszemy o tym, jak udekorować mieszkanie poduszkami. Faktem jest, że może być to świetny pomysł na aranżację salonu.

Oryginalne poduszki
Napisał: home&you
Na podstawie danych z: Home&you
Bibeloty tak naprawdę robią styl mieszkania. Wszyscy o tym wiedzą – postawienie samych mebli nie zrobi kompletnej aranżacji pokoju. Fajnym pomysłem jest dekoracja mieszkania poduszkami. Mogą mieć one styl jedynie dekoracyjny, jak również wypełniać jakieś funkcje w pokoju. Np. w kuchni możemy je położyć na ławce przy stole, stworzą wygodne miejsce siedzenia, podobnie jak w pokoju dziennym, położone na krzesłach przy stole. Przepadam za różnej maści poduchami, malutkimi lub dużymi, które układa się na wersalce, czy łóżku.

Kilka fajnych i mądrych konceptów przeczytałam na blogu Lovingit: . Kiedy pomyślimy się już w jakim miejscu i charakterze mają być poduszki zastosowane, trzeba starannie przemyśleć ich wygląd.


Więcej artykułów

Feng shui sztuka aranżacji przestrzeni

wnętrze
Napisał: aokettun
Feng Shui jest sztuką aranżacji przestrzeni, która powstała ponad 4000 lat temu w Chinach. Chińczycy na podstawie obserwacji przyrody i jej cyklicznym przemianom stworzyli (feng shui) jako zbiór uniwersalnych praw, do których człowiek jako cząstka całego systemu powinien się podporządkować.

Jeśli chcemy by wszystkie miały podobne obszycie, ale nie ma opcji kupna takiej liczbty jaśków, zaplanujmy kupno odpowiedniej ilości płótna w sklepie. Wybierzemy wtedy pasujący nam kolor i wzór, a szyciem zajmiemy się sami, albo zlecimy tą czynność krawcowej.

Każde pomieszczenie w naszym domu może posiadać dekorację z poduszek. Nawet korytarz! Jedną z tych bardziej płaskich można przybić do dykty, a do niej przymocować kilka haczyków. W taki sposób zrobisz niezwykle ciekawy wieszak na kurtki. Pomyśl o tym, żeby deska, bądź dykta którą zastosujesz była dość gruba i mocna. W innym przypadku wieszak nie będzie długo służył.
19-04-02 04:26:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.