W jaki sposób otrzymać efekt prawdziwego drewna, nieco oszukując?

Aktualnie cena materiałów wykonanych z drewna dosyć znacząco urosła, w głównej mierze z powodu namnażających się praw dotyczących ścinki drzew. Jak w tym wypadku się zachować, aby zaoszczędzić i jednocześnie otrzymać zadowalający rezultat w domu?


Wyczucie „dobrego smaku” przy wykańczaniu pomieszczeń jest niesamowicie ważne, możemy powiedzieć, że WCześniejsze „szczeble” budowy możemy wykonać bardziej niedbale, natomiast jeżeli nie wykończymy pomieszczeń starannie to włożony wysiłek pójdzie na marne.
listwy przypodłogowe drewniane
Napisał: www.bellemaison.pl
Na podstawie danych z: www.bellemaison.pl


Łóżko japońskie
Napisał: Beds.pl
Na podstawie danych z: Beds.pl


Każdy zapewne ceni sobie szykowny i ponadczasowy wygląd drewna. W mieszkaniu wykończonym „w drewnie” mimowolnie czujemy się pewnie a także stajemy się spokojniejsi, ale produkty drewniane są niesamowicie drogie, zaś ich konserwacja kosztowne. My zalecamy zastosować drobne oszustwo i kupić drzwi fornirowane, już wyjaśnimy jaka jest różnica. Przy wytwarzaniu tych drzwi zastosowano tańsze gatunki drewna na tak zwany „rdzeń”, który oklejany jest cienką warstwą drewna szlachetnego – to jest przykładowo jesion, buk, akacja. Pozwala to mocno zredukować koszt drzwi nawet parunastokrotnie w porównaniu z drzwiami wykonanymi z jednolitego materiału. Niestety takowe drzwi również posiadają słabe punkty. Warstwa forniru jest dosyć cienka, gdyż najgrubsze płyty posiadają grubość oKOŁO 1 cm, toteż nie zalecamy nabywać ich, jeżeli w mieszkaniu są zwierzęta. polecane listwy przypodłogowe drewniane również upiększą prezencję pomieszczeń. W jakim przypadku je stosować? Najlepiej wtedy kiedy podłogę pokryliśmy nie panelem drewnianym lecz tańszym panelem sklejkowym.
Listwa przypodłogowa drewniana idealnie zamaskuje nie tylko przewody biegnące wzdłuż ściany, lecz również nasze niewielkie oszustwo.


Choć cena artykułów z drewna jest wysoka, istnieje mnóstwo sposobów by trochę oszukać, że stać nas na wykończenia z drewna. napisał o tym- Drzwi fornirowane i listwy drewniane przypodłogowe są na to znakomitym przykładem.
19-03-10 11:07:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.