Polska w ostatnich latach szalenie się rozwija - uwielbiamy spotykać się z przyjaciółmi w kawiarni czy wybrać się na obiad do restauracji

Jeszcze w latach PRL-u wyjście do restauracji było ogromnym świętem. Ponadto, lokale nie prezentowały się nazbyt atrakcyjnie.


posiłki
Napisał: sara~
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


fototapety do kawiarni
Napisał: JELP


Obecnie wygląda to już zupełnie inaczej. Kawiarnie posiadają zwykle swój niezwykły design.


oferty


Więcej artykułów

Garnki żeliwne idealnie trzymają ciepło

Patelnia grillowa żeliwna Chasseur
Napisał: Chasseur
Na podstawie danych z: www.SmakProstoty.pl
Kiedy chcemy uzyskać świadomość, że wszelkie własne dania są przyszykowane w dobry sposób, a ich szykowanie będzie dla nas niesamowitą radością, to powinniśmy się zaopatrywać w odpowiednie narzędzia.


Jeżeli popatrzeć na panoramę dużej ilości naszych miast, to bez problemu możemy dostrzec, że w przestrzeni miejskiej istnieje ogrom kawiarenek albo restauracji. Polacy coraz chętniej doceniają to, że są w stanie wyjść z domu i skonsumować coś pysznego na mieście. Ponadto, zawsze są w stanie również przy okazji spotkać z bliskimi. Jeśli mamy listę ulubionych miejscówek, to zwykle za coś je cenimy - za przepyszne dania czy miły design. Niektóre lokale chcą mieć oryginalny wystrój. Czasami możemy dostrzec niebanalne lampy albo mur z cegieł. Popularne są również fototapety do kawiarni. Dodają lokalowi głębi i są z reguły lubiane przez właścicieli niedużych oraz przytulnych kawiarenek, które koncentrują się na jakiejś tematyce. Na przykład jeżeli prowadzimy francuską kawiarenkę, to fototapeta, która przedstawia małą oraz przytulną uliczkę ze ślicznymi stoliczkami będzie wyglądała rewelacyjnie. Możemy także wykorzystać zdjęcia z Lazurowego Wybrzeża.


Warto wybrać coś, co będzie nawiązywało tematycznie do naszego biznesu, ale będzie na tyle oryginalne, że nikt inny w okolicy nie będzie posiadał podobnego wystroju. Nie zapominajmy, by w małych lokalach postawić na jasne kolory - wówczas przestrzeń będzie się wydawała większa.

Czy myślisz, że zamieszczone tu informacje są ciekawe? Jeśli tak, to przejrzyj treść, a znajdziesz tam równie ważne fakty, które przyciągną Twą uwagę.

/J]
18-11-14 07:24:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.