Masz niewielką kuchnię i nie wiesz jak ją zagospodarować? – jest na to sposób: meble na wymiar, które pozwolą wykorzystać każdy kawałek przestrzeni

Właściciele, zwłaszcza tych mniejszych mieszkań, mają nie lada problem z aranżacją małych przestrzeni. Z jednej strony chcieliby wykorzystać w pełni każdy kawałek przestrzeni, z drugiej pomieścić wszelkie potrzebne akcesoria, a z trzeciej zachować elegancki wygląd kuchni. Może więc to przysparzać kłopotu, niemniej mamy na to sposób – meble na wymiar.

meble kuchenne
Napisał: INSTAL-PROJEKT
Na podstawie danych z: INSTAL-PROJEKT
Kuchnia jest o tyle trudnym do zaaranżowania pomieszczeniem, że musimy w niej umieścić sporą ilość szafek i rozmaitego typu sprzęt, niezbędny do wykonywania codziennych obowiązków. Jednak kuchnie na wymiar Wrocław, tworzone i dopracowywane wyłącznie przez fachowców nie generują takiego problemu. Za sprawą tego, że szafę (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/rzezbione-nowe-krzeslo-w-stylu-ludwika-xv-119016-p-806.html) są dokładnie planowane tak pod katem szerokości, wysokości jak i funkcjonalności – przy odrobinie fantazji i pomysłowości można wykorzystać każdy skrawek przestrzeni i w pełni zagospodarować pomieszczenie.

Więcej artykułów

Organizujesz kuchnię i szukasz mebli? Pomyśl o zamówieniu u stolarza

blat-kuchenny-obrazek
Napisał: Brian Johnson & Dane Kantner
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Aranż indywidualnych pomieszczeń naszego mieszkania nie jest bezproblemowym procesem i wymaga poświęcenia czasu. Jeśli zależy nam, by wszystkie elementy wystroju tworzyły spójną całość należy przeznaczyć czas na przygotowanie projektu albo rozważyć o zatrudnieniu projektanta wnętrz.


Oczywiście projektując meble do kuchni na wymiar musimy uwzględnić przede wszystkim to, żeby z jednej strony były funkcjonalne, a z drugiej nie generowały bałaganu w kuchni. Powinny ponadto też ładnie wyglądać, stąd też nawet takie detale jak uchwyty czy kolor mają znaczny wpływ na końcowy efekt wizualny. W takich meblach wykorzystuje się rozwiązania, które mają na celu optyczne zwiększenie pomieszczenia – np. fronty mebli wyprodukowane ze szkła albo w jasnych, połyskliwych odcieniach, jak też inne rozwiązania, również wpływające na wzrost funkcjonalności mebli. Przedsiębiorstwa produkujące tego rodzaju meble (sprawdź więcej) doskonale wiedzą jak w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń (poznaj tutaj).

Jest to bardzo ważne, gdyż ślepe kopiowanie aranżacji zaczerpniętych z internetu czy czasopism, nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem.
Projekt kuchni z meblami na wymiar kosztuje kilka tysięcy złotych, jednak jak najbardziej warto go ponieść, ponieważ niewłaściwie zaaranżowana kuchnia będzie nam jedynie sprawiała kłopoty, a przecież jest jednym z istotniejszych miejsc w mieszkaniu i musi być koniecznie komfortowo urządzona. Przed wynajęciem odpowiedniej ekipy, warto zmierzyć pomieszczenie, by mniej więcej wiedzieć ile wyniesie nas projekt i zrobienie mebli, chociaż dokładny kosztorys firma wykonująca zamówienie powinna przygotować jeszcze przed jego realizacją.
Na podstawie danych z: http://studio-adamo.pl/
19-01-29 16:59:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.