Co robić, aby Twój hotel zyskał niezwykły kameralny klimat?

Wakacyjne wojaże, służbowy wyjazd, romantyczny wypad we dwoje. Czy mają jakiś „wspólny mianownik”? Oczywiście. Hotel. Na ogół to w nim wypoczywamy po wyczerpującym dniu pełnym wrażeń.


Dlatego też tak ważne jest, by każdy gość poczuł się w wynajętym pokoju jak „u siebie”.


łóżka hotelowe
Napisał: Seth Sawyers
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Pojawia się jednak pytanie: w jaki sposób ów cel osiągnąć? Właściwy wystrój wnętrz stanowi klucz do sukcesu.Stworzenie przytulnej atmosfery wynajętych pokoi to niełatwe zadanie, ale parę prostych „trików” wystarczy, by bezosobowe hotelowe przestrzenie przeobrazić w spokojne zacisze - . W pomieszczeniach dominować powinny ciepłe, naturalne barwy, dla przykładu brązy lub beże. Chociaż zapewne znajdą się także tacy goście, którzy gustują w „mocniejszych” kolorach. Wszak ile ludzi, tyle upodobań. Dobrze byłoby mieć to na względzie aranżując wnętrza i nie ograniczać się wyłącznie do jednego stylu. W stworzeniu klasycznego, a zarazem unikatowego wystroju, który zadowoli nawet najbardziej wymagających gości może pomóc producent mebli hotelowych. Musi cechować je przede wszystkim solidność a także jak najlepsza jakość po to aby przetrwały jak najdłużej w nienaruszonym stanie. Nie zapominajmy bowiem, że każdego roku przez hotel (sprawdź naszą propozycję) przewijają się tysiące gości - świetne meble od Wajnert.


Więcej artykułów

Fotele - ich możliwe odmiany a także najważniejsze cechy

wnętrze - akt
Napisał: Krzysztof D.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wygodne miejsce przeznaczone do siedzenia to absolutny standard dosłownie każdego pomieszczenia, gdzie zbierają się ludzie - czy to cała ich grupa, czy tak naprawdę tylko jedna osoba. W zależności od przeznaczenia owego wnętrza, dobieramy przeróżne miejsca do siedzenia, jednak z tych najmocniej niezastąpionych "pojedynczych" lokalizacji, które są tylko dla pojedynczej osoby, najbardziej godnymi uwagi bywają bez żadnych wątpliwości fotele, które wbrew wszelkim pozorom mogą mieć bardzo różne formy oraz przeznaczenia.


Co więcej, szafa biurko, krzesła, kanapy, łóżka hotelowe, akcesoria - wszystko powinno współgrać ze sobą. Nie należy jednakże przesadzać. Zbyt wiele mebli jedynie niepotrzebnie „zagraci” przestrzeń. Umiar to podstawa.
18-06-21 20:44:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.