Czym się charakteryzuje oświetlenie typu LED, jakie ma zalety i gdzie się je wykorzystuje.

Oświetlenie ledowe zaczęło się ostatnio cieszyć bardzo dużym zainteresowaniem. W dużym stopniu bierze się z tego, że ma rzeczywiście dużo zalet, pomimo stosunkowo wysokich kosztów zakupu.


Błyszcząca kabina
Napisał: PR Solutions
Na podstawie danych z: PR Solutions


To właśnie na wysokie ceny w pierwszej kolejności zwracają uwagę klienci, i faktycznie za dobrą jakościowo żarówkę tego typu zapłacić należy co najmniej dziesięć złotych, a nierzadko będzie to nawet pięćdziesiąt. Lecz żarówki ledowe posiadają dużo większą efektywność, bo wynoszącą w okolicach 80 procent. Dzięki temu podczas swojej pracy wykorzystują dużo mniej prądu, a to przekłada się bezpośrednio na rachunki. Jak się szacuje, już po kilku miesiącach działania koszty kupna zwrócą się w rachunkach, a później jedynie będzie się na tym oszczędzać.


Patelnie Scanpan
Napisał: Scanpan
Na podstawie danych z: www.smakprostoty.pl


Więcej artykułów

Jeżeli w tej chwili jesteś odpowiedzialny za montaż oświetlenia w nowym domu. bądź wymagasz ciekawych lamp do firmy, czy osobistego podwórza – zapoznaj się z szeroką ofertą lamp.

oświetlenie domu
Rynek oświetleniowy zdobywa własne maximum – pojawia się mnóstwo możliwości. Specjaliści od elektryki oraz persony odpowiedzialne za montaż i unowocześnianie lamp – badają i przeglądają, a równocześnie wprowadzają odkryte sposoby światła, kreują urządzenia kierujące dla korzystniejszej wygody i spokoju klienta.


pokój masażu
Napisał: Anna
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kolejnym plusem, również dającym spore korzyści finansowe jest fakt, że żarówka led 5w wytrzyma parę razy dłużej niż inne źródła światła. Tym sposobem trzeba ją będzie znacznie rzadziej wymieniać, a to także ma duży wpływ na koszty domowego oświetlenia.

Jeżeli odkryte przez Ciebie tutaj porady są niewystarczające, to ta wskazówka z serwisu (https://damnet.pl/31-stoly) być może okaże się godna poświęcenia jej czasu.

Dla odbiorców niezwykle ważne są także możliwości aranżacyjne, jakie daje oświetlenie ledowe. Pewną jego część stanowią żarówki o tradycyjnych kształtach, których używać można zamiast dotychczasowych źródeł światła. Lecz ogromnym zainteresowaniem cieszą się też różnego rodzaju listwy, taśmy i panele. Taki panel led 60x60 czy taśmę można zamontować na ścianie, schodach czy pod szafkami, urozmaicając znacznie oświetlenie we wnętrzu.


Tego typu elementy są bardzo łatwe i szybkie w montażu, bezpieczne i dające naprawdę dużo możliwości.
19-06-01 07:31:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.