Dlaczego warto zdecydować się na cegłę w salonie? Jak to się prezentuje?

Cegła w salonie jest coraz bardziej popularna, bardzo często wykorzystywana w sporej ilości domów. Cegła na ścianie wygląda świetnie, nadaje niesamowity nastrój, salon dostajecharakteru reprezentacyjnego.


Funkcjonalny pokój dziecka
Napisał: Moll
Na podstawie danych z: Moll


Cegła w salonie to może być zwyczajny mur, który znaleźliśmy w trakcie remontu naszego mieszkania. Takowa stara cegła znajdowana jest najczęściej w czasie przebudowy mieszkań (rekomenduję ofertę na archicom mieszkania na sprzedaż) w kamienicach sprzed okresu wojny.

Przedstawiany tekst opisuje niezwykle interesujące kwestie - jeżeli chcesz zobaczyć zbliżony materiał, sprawdź bez wahania to opracowanie.

Powinna być ona starannie wysprzątana i zabezpieczona preparatem impregnującym. Jeśli mieszkamy w nowym budownictwie taki wynik uzyskamy z pomocą cienkich płytek, jakie przykleimy do ściany tak samo jak płytki gresowe.


Więcej artykułów

Jeśli interesuje nas żarówka led e27 cena jej będzie korzystna

pościel
Napisał: DECOFLUX
Na podstawie danych z: DECOFLUX
Znacznie więcej uwagi przykładamy przy tym, aby oszczędzać jak najwięcej pieniędzy. Przez to właśnie staramy się nabywać żarówki, które będą nam dawały sporo światła, ale jednocześnie spowodują, że będziemy mało opłacać za zużycie prądu.


mieszkanie - kadr
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Takowa cegła ozdobna strona w formie płytek ma wielkość normalne cegły, jednakże może również tworzyć większe moduły, które szybciej oraz prościej się układa. Nie wymaga to impregnacji, więc pracy jest tutaj mniej. Należy jednak nie zapominać, że czerwony kolor cegły nie zawsze jest odpowiedni. Ten mur bowiem być może dość mocno zmniejszyć salon wizualnie, więc jak chcemy tej barwy w niewielkim wnętrzu, wykonajmy ją jedynie na małym kawałku ściany.


projekt
Napisał: Unicon
Na podstawie danych z: Myin.pl


Przykładowo może pełnić rolę ekranu w aneksie relaksacyjnym. Po prostu pomalujmy ją na barwę białą, aby stworzyła nam ciekawą fakturę i nie zdominowała wnętrza. Możemy skorzystać z odmiennych kolorów, bo znane cenione są także cegły czarne oraz szare. Szczególnie drugi przypadek, który można stosować w różnorakich barwach.


W dużym salonie tak pomalowana cegła będzie doskonałym tłem dla mebli, jednakże także detali w mocnych barwach. Taka ściana w salonie będzie prezentować się dużo bardziej efektywnie, jeżeli połączy się ją z czystą białą powierzchnią.
20-08-06 07:48:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.