Mały salon - duży problem. Jak umeblować?

Mały pokój dzienny może się okazać dużym wyzwaniem w trakcie urządzania.
Nieduży metraż, marzenia o wielkiej wygodnej kanapie dla całej rodziny, stole jak też pięknych akcesoriach takich jak gazetniki - w jaki sposób ustawić sprzęty, ażeby nasz pokój dzienny był wyekwipowany funkcjonalnie jak też modnie?


Sukces dobrze urządzonego salonu tkwi w porządnie przemyślanej koncepcji. Nadzwyczaj ważne jest, by dokładnie wytyczyć ustawienie mebli w tym wnętrzu. Jednocześnie wybierzmy meble modne, klasyczne oraz przede wszystkim komfortowe. Główną funkcję w pokoju dziennym gra sofa, na której cała rodzina będzie mogła razem spędzić czas, ale także przyjąć gości. Małe pomieszczenie powinno być urządzone w lekkim tonie, dlatego wybierzmy umeblowanie o lekkim wyrazie, ale nie z jednego kompletu, jako że nadaje to ciężkości oraz powagi. W czasie wybierania kanapy najlepiej zdecydować się na szeroką sofę, bo to nie długość mebla decyduje o naszej wygodzie. W niewielkim pokoju dziennym doskonale sprawdzi się kanapa narożna, która pozwoli zagospodarować narożniki salonu jak też efektywnie spożytkuje przestrzeń w salonie. Do tego będzie ona zarówno wygodna, jak również zmieści wszystkich członków familii.


ozdoba choinkowa
Napisał: Jinx!
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Szafeczki przeznaczone do łazienki - czyli, szafka pod umywalkę to nie wszystko!

szafki do łazienki
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Rozmyślasz nad tym, czy szafeczka pod umywalkę to jedyny rodzaj szafki, jaki masz możliwość wstawić do wnętrza łazienki? Jeśli tak to zaprzestań nad ta rzeczą myśleć! Szafki do łazienki, podobnie jak szafeczki przeznaczone do kuchni mogą znajdować się w każdym miejscu, gdzie dusza zapragnie, lecz różnią się one pomiędzy sobą dość konkretnie.


Każda kanapa - (zobacz kanapa modułowa) wymaga towarzystwa. W niewielkim salonie dobrze sprawdzi się okrągły stoliczek kawowy. Stolik bez kantów spowoduje, że pomieszczenie będzie dużo łatwiej urządzić i zyska ono lekkiego tonu. Starajmy się nie zagracić pomieszczenia zbytecznymi sprzętami.


Nieduża szafka pod telewizorem, kanapa jak też stolik w zupełności starczą, by stworzyć miejsce przyjazne do wypoczynku. Wnętrze warto ożywić ładną, dużą lampą, barwnymi poduchami jak też miłym kobiercem.
18-07-12 08:56:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.