Mały salon - duży problem. Jak umeblować?

Mały pokój dzienny może się okazać dużym wyzwaniem w trakcie urządzania.
Nieduży metraż, marzenia o wielkiej wygodnej kanapie dla całej rodziny, stole jak też pięknych akcesoriach takich jak gazetniki - w jaki sposób ustawić sprzęty, ażeby nasz pokój dzienny był wyekwipowany funkcjonalnie jak też modnie?


Sukces dobrze urządzonego salonu tkwi w porządnie przemyślanej koncepcji. Nadzwyczaj ważne jest, by dokładnie wytyczyć ustawienie mebli w tym wnętrzu. Jednocześnie wybierzmy meble modne, klasyczne oraz przede wszystkim komfortowe. Główną funkcję w pokoju dziennym gra sofa, na której cała rodzina będzie mogła razem spędzić czas, ale także przyjąć gości. Małe pomieszczenie powinno być urządzone w lekkim tonie, dlatego wybierzmy umeblowanie o lekkim wyrazie, ale nie z jednego kompletu, jako że nadaje to ciężkości oraz powagi. W czasie wybierania kanapy najlepiej zdecydować się na szeroką sofę, bo to nie długość mebla decyduje o naszej wygodzie. W niewielkim pokoju dziennym doskonale sprawdzi się kanapa narożna, która pozwoli zagospodarować narożniki salonu jak też efektywnie spożytkuje przestrzeń w salonie. Do tego będzie ona zarówno wygodna, jak również zmieści wszystkich członków familii.


ozdoba choinkowa
Napisał: Jinx!
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Każda kanapa - (zobacz kanapa modułowa) wymaga towarzystwa. W niewielkim salonie dobrze sprawdzi się okrągły stoliczek kawowy. Stolik bez kantów spowoduje, że pomieszczenie będzie dużo łatwiej urządzić i zyska ono lekkiego tonu. Starajmy się nie zagracić pomieszczenia zbytecznymi sprzętami.


Więcej artykułów

Dekory ścienne i kafelki artystyczne, czyli w jaki sposób małym kosztem interesująco urządzić mieszkanie

Chłodziarko-zamrażarki do zabudowy Liebherr
Napisał: Liebherr
Na podstawie danych z: Liebherr
Szykownie urządzone, nastrojowe i porządnie wyposażone mieszkanie sprawia, iż entuzjastycznie w nim przebywamy. W miejscu, które jest wygodne i prawidłowo nam się kojarzy, miło spędza się czas, oraz każdy z nas potrzebuje oazy, w której może wypocząć oraz zrelaksować się po trudnym dniu w pracy.


Nieduża szafka pod telewizorem, kanapa - (sprawdź eleganckie kanapy) jak też stolik w zupełności starczą, by stworzyć miejsce przyjazne do wypoczynku. Wnętrze warto ożywić ładną, dużą lampą, barwnymi poduchami jak też miłym kobiercem.
18-09-30 07:16:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.