Mały salon - duży problem. Jak umeblować?

Mały pokój dzienny może się okazać dużym wyzwaniem w trakcie urządzania.


Więcej artykułów

Klimatyzcja w domu. Który zakupić klimatyzator – split czy też mobilny?

bezpieczeństwo
Napisał: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Klimatyzatory jeszcze nie tak dawno uznawane były za blichtr. Jednakże obecnie klimatyzacja w budynku jest spotykana coraz to nagminniej.


Najpopularniejsze są klimatyzatory split czy mobilne.


Nieduży metraż, marzenia o wielkiej wygodnej kanapie dla całej rodziny, stole jak też pięknych akcesoriach takich jak gazetniki - w jaki sposób ustawić sprzęty, ażeby nasz pokój dzienny był wyekwipowany funkcjonalnie jak też modnie?


Sukces dobrze urządzonego salonu tkwi w porządnie przemyślanej koncepcji. Nadzwyczaj ważne jest, by dokładnie wytyczyć ustawienie mebli w tym wnętrzu. Jednocześnie wybierzmy meble modne, klasyczne oraz przede wszystkim komfortowe. Główną funkcję w pokoju dziennym gra sofa (więcej pod tym linkiem), na której cała rodzina będzie mogła razem spędzić czas, ale także przyjąć gości. Małe pomieszczenie powinno być urządzone w lekkim tonie, dlatego wybierzmy umeblowanie o lekkim wyrazie, ale nie z jednego kompletu, jako że nadaje to ciężkości oraz powagi. W czasie wybierania kanapy najlepiej zdecydować się na szeroką sofę, bo to nie długość mebla decyduje o naszej wygodzie. W niewielkim pokoju dziennym doskonale sprawdzi się kanapa narożna, która pozwoli zagospodarować narożniki salonu jak też efektywnie spożytkuje przestrzeń w salonie. Do tego będzie ona zarówno wygodna, jak również zmieści wszystkich członków familii.


ozdoba choinkowa
Napisał: Jinx!
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Każda kanapa wymaga towarzystwa. W niewielkim salonie dobrze sprawdzi się okrągły stoliczek kawowy. Stolik bez kantów spowoduje, że pomieszczenie będzie dużo łatwiej urządzić i zyska ono lekkiego tonu. Starajmy się nie zagracić pomieszczenia zbytecznymi sprzętami.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.