Jeżeli lubimy przyrządzać dania, to w naszej kuchni pragniemy otaczać się tylko akcesoriami najwyższej jakości

Niejedna kobieta, która kocha pitrasić, zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne są odpowiednie garnki. To dzięki nim możemy wyczarować wyborne danie.
Kolorowe światła LED
Napisał: Yasna Communications
Na podstawie danych z: Yasna Communications
Najistotniejsze, by jedzenie do nich nie przywierało.


Niejedna czarodziejka, która przyrządza dla swoich domowników i znajomych wykwintne potrawy kojarzy firmę Staub, która wytwarza naczynia najlepszej jakości. Ta francuska spółka istnieje od ponad 40 lat i do dziś jest w elitarnej grupie producentów najlepszych garnków świata. Ich żeliwne garnki nie mają sobie równych. Firma powstała we Francji, ponieważ, jak każdy wie, Francuzi kochają pichcić, a ich kuchnia bywa przez wielu uważana za najlepszą na świecie. Spółka produkuje przeróżne kuchenne przedmioty, ale każdy jest z żeliwa. Nieważne czy patelnia czy garnek żeliwny Staub zapewni najlepszą jakość wykonania. Garnki są rzecz jasna ciężkie, ale dania, które się w nich przygotowuje są po prostu wyborne. Na swoje naczynia kilkukrotnie nakładają piękną, szklaną emalię. To chroni przed przywieraniem jedzenia do dna. Spółka Staub zapewnia na swoje garnki, patelnie czy woki dożywotnią gwarancję i kieruje swą ofertę najbardziej do miłośników smaków oraz kucharzy. Dlatego ich naczynia dosyć często są używane w restauracjach, które otrzymały znane gwiazdki Michelin.
To najwyższe odznaczenie i docenienie dążenia do doskonałości, które przyświeca założycielom marki.

Ten wątek Cię zafascynował? Zatem odwiedź stronę www, ponieważ znajdziesz tam ciekawe informacje, opisujące to zagadnienie.

Spółka swoje akcesoria kuchenne rozsyła na cały świat - możemy je zamówić w Europie, ale także w Azji oraz USA i Kanadzie.
19-11-28 07:18:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.