Zadbaj o piękne umeblowanie salonu, aby stał się elegancki oraz komfortowy

Salon staje się jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, dzięki czemu jego aranżacja wymaga prawdziwego zaangażowania. Jego wnętrze powinno się urządzić bardzo starannie, troszcząc się zarówno o estetykę, jak również o funkcjonalność pokoju.
Salon musi być wyposażony w komfortowe meble, trwałe i eleganckie. Wyposażenie trzeba dostosować do powierzchni pomieszczenia, jak także do sposobu, w jaki zamierzamy je wykorzystać.

Więcej artykułów

Eko sprzątanie

mycie okna
Napisał: Dustin Iskandar
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W ostatnich latach zmienia się na lepsze nasz stosunek do przyrody i ekologii. W internecie dużo jest informacji w tym temacie. W radiu porusza się tematy takie jak: „efekt cieplarniany”, ograniczanie emisji trujących gazów do atmosfery. Próbuje się temu zaradzić poprzez różne programy tak na szczeblu samorządowym jak i ogólnopolskim a nawet europejskim.


Jakie powinny być meble do salonu?

Wyposażenie salonu to wyjątkowo poważna kwestia, bo zgromadzone meble mają wpływ zarówno
Nowoczesne wnętrze
Napisał: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
na estetykę wnętrza, jak też na wygodę jego wykorzystania. Typ umeblowania trzeba dostosować do modelu wypoczynku, jaki się uznaje, jak też do wielkości pomieszczenia, jakim się dysponuje. W salonach bardzo często stosuje się narożniki (meble-bogart.pl) lub sofy. Uzupełnieniem umeblowania stają się gustowne etażerki czy stoliki kawowe, gdzie można przyjmować gości. Niejednokrotnie w takich pokojach umieszcza się również komplety mebli, komody albo kredensy. Pokoje można aranżować w duchu nowoczesnym, klasycznym, jak również wybierać antyki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.