Który oczyszczacz powietrza wybrać?

oczyszczacz powietrza to narzędzia elektryczne z filtracyjnym układem powietrza. Odpowiednie oczyszczacze powietrza są w stanie usunąć składniki smogu, jak również nieomalże wszystkie alergeny, drobnoustroje jak też wirusy.


sprzedaż
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Użytkownicy oczyszczaczy obserwują również dużą redukcję kurzu w mieszkaniach. W sprzedaży dostępnych jest szereg przyrządów, które kosztować mogą od kilkuset do paru tysięcy złotych. Urządzenie oczyszczające ma za zadanie zadbać o to, aby w naszym otoczeniu było czyste powietrze. Co to jednak oznacza? Większa część z nas spędza najwięcej czasu w domku, biurze, czy też innych pomieszczeniach zamkniętych. Niezależnie od tego, w jakim wnętrzu się znajdujemy, wszędzie tam są wirusy, mikroby, kurz, sierść zwierząt, pyłki, mikroskopijne pyły. Przebywanie w tychże wnętrzach, wdychanie brudnego powietrza, pełnego trujących substancji nie jest najlepsze dla zdrowia ludzkiego. Obserwuje się podwyższoną liczbę zachorowań na choroby płuc, w tym POChP albo różnego typu stany alergiczne na terenach z zanieczyszczonym powietrzem. Do tego badania statystyczne wskazują na o wiele większą umieralność w momencie zachodzenia takich zjawisk jak dla przykładu smog. Ocenia się, iż co trzeci udar ma swą przyczynę w zanieczyszczeniach powietrza.

Czy masz chęć zgłębić rozważany problem z innej perspektywy? Nic prostszego - po prostu wejdź na ten odsyłacz, gdyż więcej zobaczysz tu.

Z pomocą przybywają oczyszczacze powietrza, które mogą niwelować niemalże 100% przytoczonych zanieczyszczeń z powietrza.


oczyszczacze powietrza
Napisał: Marazzi
Na podstawie danych z: INTERNITY


Więcej artykułów

Urządzanie mieszkania - skorzystaj z rad dekoratora

Płyty ogniochronne firmy Knauf
Napisał: Knauf Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Knauf Sp. z o.o.
Wszyscy pragniemy mieszkać w dobrze urządzonych wnętrzach. Tylko właściwie zorganizowana przestrzeń pozwoli nam przyjemnie czuć się w swoich czterech ścianach. Funkcjonalnie zagospodarowane powierzchnie mogą nam pomóc trzymać w domu porządek. Powinniśmy się postarać, aby każdy element w naszym mieszkaniu miał swoje miejsce.


Większa część oczyszczaczy usuwa zanieczyszczenia poprzez przepuszczenie ich przez filtr albo zestaw filtrów.


W poniektórych urządzeniach proces oczyszczania jest znacznie w wyższym stopniu skomplikowany, wymagający wstępnej jonizacji zanieczyszczeń, celem ich przyciągnięcia przez przeciwnie naładowane powierzchnie bądź ich rozkładu do nieszkodliwych substancji.
19-04-04 08:02:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.