Który oczyszczacz powietrza wybrać?

oczyszczacz powietrza to narzędzia elektryczne z filtracyjnym układem powietrza. Odpowiednie oczyszczacze powietrza są w stanie usunąć składniki smogu, jak również nieomalże wszystkie alergeny, drobnoustroje jak też wirusy.


sprzedaż
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Użytkownicy oczyszczaczy obserwują również dużą redukcję kurzu w mieszkaniach. W sprzedaży dostępnych jest szereg przyrządów, które kosztować mogą od kilkuset do paru tysięcy złotych. Urządzenie oczyszczające ma za zadanie zadbać o to, aby w naszym otoczeniu było czyste powietrze. Co to jednak oznacza? Większa część z nas spędza najwięcej czasu w domku, biurze, czy też innych pomieszczeniach zamkniętych. Niezależnie od tego, w jakim wnętrzu się znajdujemy, wszędzie tam są wirusy, mikroby, kurz, sierść zwierząt, pyłki, mikroskopijne pyły. Przebywanie w tychże wnętrzach, wdychanie brudnego powietrza, pełnego trujących substancji nie jest najlepsze dla zdrowia ludzkiego. Obserwuje się podwyższoną liczbę zachorowań na choroby płuc, w tym POChP albo różnego typu stany alergiczne na terenach z zanieczyszczonym powietrzem. Do tego badania statystyczne wskazują na o wiele większą umieralność w momencie zachodzenia takich zjawisk jak dla przykładu smog. Ocenia się, iż co trzeci udar ma swą przyczynę w zanieczyszczeniach powietrza.

Czy masz chęć zgłębić rozważany problem z innej perspektywy? Nic prostszego - po prostu wejdź na ten odsyłacz, gdyż więcej zobaczysz tu.

Z pomocą przybywają oczyszczacze powietrza, które mogą niwelować niemalże 100% przytoczonych zanieczyszczeń z powietrza.


Więcej artykułów

Twój dom to Twój fort

Dom jednorodzinny
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każde mieszkanie powinno się prezentować jak na swoją rolę przystaje – jako miejsce, w której wypoczywamy, przyjemnie spędzamy czas, w której zdajemy sobie sprawę, iż nic nam nie zagraża. Jak to osiągnąć? Najzwyczajniej pomyśl mądrze o rozplanowaniu każdego elementu, nie pozwól sobie na jakieś zbędne zagracanie, nie zadowalaj się tymczasowymi rozwiązaniami, dopasuj każdy element pod swoje oczekiwania, gdyż przecież to Ty będziesz tam mieszkać. Mody są fajne, lecz sezonowe, a co nam z najbardziej modnego mieszkania w okolicy, jeśli nie będziemy z niego zadowoleni.
Większa część oczyszczaczy usuwa zanieczyszczenia poprzez przepuszczenie ich przez filtr albo zestaw filtrów.


W poniektórych urządzeniach proces oczyszczania jest znacznie w wyższym stopniu skomplikowany, wymagający wstępnej jonizacji zanieczyszczeń, celem ich przyciągnięcia przez przeciwnie naładowane powierzchnie bądź ich rozkładu do nieszkodliwych substancji.
18-11-16 07:27:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.