Nagrzewnica do nagrzewania hal i składów

Istnieje dużo sprzętów służących do nagrzewania wnętrz. Nagrzewnica, dzięki temu że nie musi być instalowana, ma ogromną wydajność i jest prosta w konstrukcji, stosowana jest przede wszystkim do ogrzewania hal i magazynów.


kolory
Napisał: FFiL Śnieżka SA
Na podstawie danych z: FFiL Śnieżka SA


Więcej artykułów

Bezsporne walory desek podłogowych

półki
Napisał: home&you
Na podstawie danych z: home&you
Dobór podłogi w budynku nie może być pierwszy lepszy, albowiem jest to decyzja, jaką się podejmuje na wiele lat.


Oferta rynkowa, także współczesne technologie powodują, że można znaleźć podłogę odpowiednio komponującą się z każdym wnętrzem i wystrojem pomieszczenia.


W wypadku obiektów przeciętnych i dużych takich jak warsztaty, składnice, hale fabryczne, czy kościoły nie wystarcza grzanie typowymi grzejnikami. Grzejniki okazują się zbyt mało wydajne, a wprost nieekonomiczne, ponieważ zużycie ciepła potrzebnego na ogrzewanie obszernego obiektu, nie zawsze odpowiednio izolowanego jest bardzo wielkie. Sporym problemem jest czas pożądany na uzyskanie żądanej temperatury. Ciężkie jest również utrzymanie temperatury na stabilnym, przewidywanym przez użytkownika pułapie. Nagrzewnica to narzędzie zbudowane ze stalowego, blaszanego tułowia, w środku którego znajduje się odcinek wentylatora, przegródka grzewcza, wymiennik ciepła z nawiewnikiem, również system automatycznej regulacji. Reguła działania nagrzewnicy polega na wymianie ciepła pomiędzy zimnym powietrzem, a gorącymi SPAlinami, albo grzałkami elektrycznymi. Powietrze - aleklima.pl/klimatyzatory/klimatyzatory-fujitsu/klimatyzatory-nascienne-fujitsu - jest zasysane do nagrzewnicy przez przewód, jaki jest wyprowadzony na zewnątrz pomieszczenia, czy też kanałem wyekwipowanym w filtr. W następnej kolejności zostaje ono ogrzane w wymienniku, czy też wprost w komorze grzewczej. Podgrzane powietrze (aleklima.pl/klimatyzatory/klimatyzatory-galanz) nawiewane jest do pomieszczenia poprzez kratki nawiewne, albo za pomocą przewodów nawiewnych.


Budowa nagrzewnicy pozwala na rytmiczne rozprowadzanie strumienia gorącego powietrza, lub na wycelowanie go w konkretne miejsce. Nagrzewnice szybko nagrzewają powietrze, jakie jest rozprowadzane po całym pomieszczeniu.
18-06-20 16:13:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.