Nagrzewnica do nagrzewania hal i składów

Istnieje dużo sprzętów służących do nagrzewania wnętrz. Nagrzewnica, dzięki temu że nie musi być instalowana, ma ogromną wydajność i jest prosta w konstrukcji, stosowana jest przede wszystkim do ogrzewania hal i magazynów.


kolory
Napisał: FFiL Śnieżka SA
Na podstawie danych z: FFiL Śnieżka SA


Więcej artykułów

Materac 90x200 - czyli, idealny materac przeznaczony dla pojedynczej osoby, zarówno osoby pełnoletnije, jak i dziecka

hol w hotelu
Napisał: Jorge Franganillo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Czym wyszczególnia się materacyk o Rozmiarach 90x200? Jakie powstały jego rodzaje? Jakie mają w posiadaniu twardości oraz dla jakiej osoby tak właściwie są najmocniej skierowane? To wszystko i jeszcze więcej bez żadnego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowego - świeżutko napisanego - artykuliku!


W wypadku obiektów przeciętnych i dużych takich jak warsztaty, składnice, hale fabryczne, czy kościoły nie wystarcza grzanie typowymi grzejnikami. Grzejniki okazują się zbyt mało wydajne, a wprost nieekonomiczne, ponieważ zużycie ciepła potrzebnego na ogrzewanie obszernego obiektu, nie zawsze odpowiednio izolowanego jest bardzo wielkie. Sporym problemem jest czas pożądany na uzyskanie żądanej temperatury. Ciężkie jest również utrzymanie temperatury na stabilnym, przewidywanym przez użytkownika pułapie. Nagrzewnica to narzędzie zbudowane ze stalowego, blaszanego tułowia, w środku którego znajduje się odcinek wentylatora, przegródka grzewcza, wymiennik ciepła z nawiewnikiem, również system automatycznej regulacji. Reguła działania nagrzewnicy polega na wymianie ciepła pomiędzy zimnym powietrzem, a gorącymi SPAlinami, albo grzałkami elektrycznymi. Powietrze - aleklima.pl/klimatyzatory/klimatyzatory-fujitsu/klimatyzatory-nascienne-fujitsu - jest zasysane do nagrzewnicy przez przewód, jaki jest wyprowadzony na zewnątrz pomieszczenia, czy też kanałem wyekwipowanym w filtr. W następnej kolejności zostaje ono ogrzane w wymienniku, czy też wprost w komorze grzewczej. Podgrzane powietrze (aleklima.pl/klimatyzatory/klimatyzatory-galanz) nawiewane jest do pomieszczenia poprzez kratki nawiewne, albo za pomocą przewodów nawiewnych.


Budowa nagrzewnicy pozwala na rytmiczne rozprowadzanie strumienia gorącego powietrza, lub na wycelowanie go w konkretne miejsce. Nagrzewnice szybko nagrzewają powietrze, jakie jest rozprowadzane po całym pomieszczeniu.
18-06-20 16:13:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.