Która nowoczesna fototapeta mogłaby niezwykle efektownie udekorować ścianę w Twoim domu?

Czy rozumiesz, iż przy sposobności małego odnowienia swego domu, można pokusić się o takową ozdobę muru, której nie posiada żadna osoba z Twoich znajomych? Starczy wyłącznie nietypowy pomysł, a ten mógłby być wszakże zasugerowany poprzez zwykłe znalezione w Internecie zdjęcie.


Lecz o co chodzi?


Więcej artykułów

Z Twojej kuchni zieje nudą i nie lubisz już tu przebywać

pokój dziecka
Napisał: Tikkurila
Na podstawie danych z: Tikkurila
Zawsze lubiłaś tu przebywać, to było Twoje królestwo i najbardziej lubiane pomieszczenie w całym mieszkaniu. Co zatem się stało, iż naraz Ci się tu nie podoba?


Być może całe urządzenie znudziło Ci się w takim stopniu, iż normalnie ta radość bycia tutaj po prostu przeminęła.


online


Więc idzie o to, że znane z wiosen 90-tych fototapety powracają, lecz w nowoczesnej formie. Aktualnie nowoczesna fototapeta stworzona jest na największej jakości papierze a to, co prezentuje, mogłoby być wprost widowiskowe. Wyłącznym ograniczeniem jest tylko pomysłowość. Przykładowo nowoczesna fototapeta może przedstawiać jakiekolwiek zdjęcie z przestrzeni kosmicznej, przykładowo jakąkolwiek planetę lub nawet widzianą z niezwykle dużej odległości planetę. Jeśli preferujesz coś bardziej stereotypowego, na twojej ścianie mogłaby być nowoczesna fototapeta przedstawiająca architekturę, zatem mosty, wieżowce albo pałace oraz jakieś inne piękne budowle. Co powiesz na Taj Mahal? Lub własny wałbrzyski zamek Książ? A może wszakże coś bardziej powiązanego z przyrodą? Jakaś zanurzona w wiosennych promykach słoneczka łąka, obok której płynie mała rzeczka?


biura w wieżowcach
Napisał: John T Howard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


A być może w większym stopniu interesująca dla Ciebie mogłaby być nowoczesna fototapeta stworzona na indywidualne zamówienie? Taka, która obrazowałaby jakąkolwiek scenkę z Twych ostatnich wczasów? To byłoby coś...


I pamiętaj, tego typu nowoczesna fototapeta mogłaby być świetną niespodzianką dla Twego życiowego przyjaciela, jeżeli tylko przedstawiałaby was na tle np. znikającego za horyzontem słońca. To byłoby niezwykle nastrojowe. Przeto także nie wahaj się długo, nowoczesna fototapeta jest względnie tania, a efekt, który powoduje jest bezpośrednio nadzwyczajny.
19-03-07 07:41:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.