Jak w niekonwencjonalny sposób zdobyć meble na wymiar do nowo zakupionego lub starego mieszkania

Ciasne mieszkanie w miasteczku posiada swoje zalety: bliskość galerii handlowych, dostępność rozrywek, a także mała powierzchnia do zmywania i urządzenia. Ten ostatni punkt może jednak w nielicznych sytuacjach nastręczyć trochę problemów.
komoda
Napisał: ArtDecor24.pl
Na podstawie danych z: ArtDecor24.pl
Niewielki metraż wymaga kupna mebli na wymiar lub też własnoręcznego wykonania szaf przez gospodarza. Jeśli nawet, czysto hipotetycznie, wyszukiwanie w internecie hasła: komoda 120 cm nie przynosi spodziewanych efektów, pora zapoczątkować gromadzenie pomysłów, jak w inny sposób pozyskać mile widziany przez nas produkt. Komoda jest meblem, który w czasach niepełnoletności naszych dziadków i babć święcił swoje triumfy, a obecnie powraca do łask i różne jego wersje można podziwiać w katalogach sklepów z antykami. Wróćmy jednakże do rzeczonego tutaj hasła: komoda 120 cm. W wyniku familijnej burzy mózgów zbudowaliśmy spis nowych możliwości kupna takiego właśnie mebla. Po pierwsze, wystarczy znaleźć dobrego rzemieślnika. Może się nawet okazać, że nasz sąsiad zza muru od dziecka pasjonuje się wykonywaniem przedmiotów z kloca sosnowego, a w ramach swojego hobby zaopatrzył już przynajmniej połowę osiedlowej biblioteki. Z ochotą i za niewielką opłatą wykona dla nas urzekające i porządne meble, w tym znany nam już model komoda 120 cm ((link do artykułu) na http://www.topeshop.pl/pl/c/Komoda-120-cm-6-szuflad/54). Po drugie, obowiązkowo należy przeglądnąć poczytne serwisy ogłoszeniowe, a także anonse w miejscowej prasie. Przy przeprowadzkach lub generalnych remontach mieszkań, lokatorzy chcą pozbyć się nieprzydatnych im gratów, a posiadana obecnie przez nich komoda będzie zresztą zbyt porysowana, aby pasować do ich nowego, olbrzymiego domu piętrowego na przedmieściach.


Więcej artykułów

Kosztowne i stare segmenty z szklanymi drzwiczkami

Drzwi
Napisał: Ben Heinrich
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kupując umeblowanie do salonu, dążymy do znalezienia rzadkich a dodatkowo praktycznych mebli. Chcemy, by meble były zrobione z najlepszej trwałości surowców. Żeby wszystko było idealnie wykończone.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.