Ściany odzwierciedleniem naszej osobowości

Powszechnie zwykło się mówić, iż to jak się nosimy jest odzwierciedleniem naszej osobowości. Strojem pokazujemy siebie, swoje nastroje, to co nam aktualnie w „duszy gra”. W domu natomiast, takim białym płótnem na którym, niczym malarz możemy pokazać swoje emocje są... ściany. To one tworzą sentymentalną galerię.

zobacz ofertę Demur
Coraz częściej są to oprawione fotografie, które coraz częściej uciekają z albumów na ściany – stając się przy tym fantazyjną ozdobą naszych mieszkań. Fotografie z podróży, rodzinnych wydarzeń, wzruszających chwil automatycznie odsyłają nas w przeszłość.

Bardzo nam miło, że poświęciłeś swój czas, by przeglądnąć ten artykuł. Jeśli masz chęć na nowe, to kliknij link lampy emibig i przenieś się do kolejnej strony.

Wystarczy na moment zatrzymać wzrok na zdjęciu naszego dziecka, a uśmiech na twarzy pojawia się nam samoistnie. Dobrze jest jednak już przed powieszeniem zdecydować się na kolor i materiał ramek, w które oprawimy zdjęcia – zharmonizować ze stylem pomieszczenia. Niektóre własnoręcznie zrobione galerie bywają naprawdę imponujące! Ciekawe jest to, że galerie dobrze się zaprezentują w każdym pomieszczeniu – na pustej ścianie, nad kanapą, a nawet nad wanną. Zdjęcia jednak powinny mieć wspólny motyw czyli w podobnym stylu ramki, tematykę albo kolor. Warto rozważyć układ obrazów – po to by tworzyły estetyczną kompozycję. Wielu projektantów uważa, by pozostawić równe odległości pomiędzy nimi.

Oryginalnie prezentują się zdjęcia otoczone sztuką i pamiątkami. Nowoczesny obraz triumfujący na tle zdjęć będzie stanowił główny punkt dekoracyjny naszego wnętrza. Wystarczy, że wpiszemy w sieci frazę: nowoczesne obrazy na ścianę (tu zobaczysz interesujące propozycje: nowoczesne obrazy na demur.pl), a w szybkim tempie staniemy się ich szczęśliwymi nabywcami. Nie bójmy się łączyć przedmiotów, obrazów, które wbrew pozorom do siebie nie pasują. Albowiem to sztuka, a sztuka zawsze się obroni.

W ostatnich latach w sprzedaży pojawiły się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w wielkim formacie ciekawego zdjęcia może zapewnić piorunujący efekt.

Wejdź na następną stronę i dowiedz się również sporo o podobnej specjalizacji. Pod poniższym adresem oczekuje na Ciebie ogrom postów.Ale najbardziej czarującym dziełem sztuki zawsze będą dla nas malunki naszych pociech. Nawet nie sądzimy, jak kolorowy rysunek przedszkolaka może zyskać na wartości gdy delikatnie oprawiony w ramkę zostanie powieszony na ścianie. Wynik naszych poczynań można pogłębić dodatkowo podświetlając naszą galerię. Oświetlenie skierowane na obraz nada mu głębi i dodatkowo stworzy klimatyczny nastrój.
20-01-18 07:54:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.