Zaaranżuj w swoim wnętrzu przytulne odcienie na mrozu

Nadchodzi zima i zaczynasz składać do pudeł zwiewne bluzki, a z gąszczu szuflad wyciągasz puszyste bluzy i rękawiczki. Każdy z was posiada swoje zwyczaje, którymi opuszcza kolorowe lato i dostosowuje się do ciągnącej się, burej zawieja.


firany
Napisał: N@ncy N@nce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Aczkolwiek zimą wcale nie powinniśmy porzucać słonecznych barw.


geberit
Napisał: THREESIXTY
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Pobaw się z odcieniami, jakie zachowują w sobie energię wakacji, a zawieja nie będzie absolutnie taka okropna. Czasami wystarczy zmienić chociażby firany sprawdź stronę, aby nasze wnętrze umiliło się, a dobrze dopasowane mogą dodać niesamowitego blasku. A poza tym zmiana zasłon na jesień, to fantastyczny rytuał, który możesz praktykować z wiatrem twórczości. Przed tobą nieskończona ilość stylów i nie musisz absolutnie konwencjonalnie zasłaniać okien prostymi zasłonami, jakie zwykły rządzić, kiedy jest deszczowo. Możesz zawiesić zasłony z cienkich tworzyw, ale zawinięte ekscentrycznie albo wyszukać z motywami, które lubisz.


atmosfera
Napisał: Annabelle Orozco
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Tapczany muszą być wygodne.|Jakiej wielkości tapczany są nam oferowane?

tapczany
Warto powiedzieć, że wyposażenie swojego mieszkania wciąż powinno okazać się być wygodne oraz oferować jak najwięcej możliwości. Poza tym, musi też pasować do ogólnego stylu, a co się z tym wiąże, trzeba uzyskać gwarancję, że będziemy z niego usatysfakcjonowani przez dalsze lata.


Co powiesz przykładowo na firany w fantazyjne chmurki do pokoju? Gdy się rozbudzisz, zamiast ponurej szarugi za oknem, zobaczysz najpierw ładne odcienie i może będzie to jasny akcent każdego miesiąca, który pozwoli ci rozpocząć dzień z promienień. Do jadalni zaś, masz sposobność dopasować rolety w barwne motyle, lub ekspresyjne liście. To tylko propozycje, poszukaj swojego motywu.


W internecie jest wiele do wyboru. Rolety średnie, czy krótkie zazdrostki, a może w tym roku uszyjesz sobie firany sama? Nastaw się na coś całkiem nowego i uwierz, że zima potrafi być kolorowa.
18-04-04 07:49:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.