Zaaranżuj w swoim wnętrzu przytulne odcienie na mrozu

Nadchodzi zima i zaczynasz składać do pudeł zwiewne bluzki, a z gąszczu szuflad wyciągasz puszyste bluzy i rękawiczki. Każdy z was posiada swoje zwyczaje, którymi opuszcza kolorowe lato i dostosowuje się do ciągnącej się, burej zawieja.


firany
Napisał: N@ncy N@nce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Aczkolwiek zimą wcale nie powinniśmy porzucać słonecznych barw.


geberit
Napisał: THREESIXTY
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Jak udekorować całe mieszkanko na Boże Narodzenie?

sakupy
Napisał: Praktycy.com
Na podstawie danych z: Praktycy.com
Dekorowanie domu na Boże Narodzenie to jedno z najbardziej uciążliwych zajęć jednak to dzięki zdobieniom świątecznym nasz domek przenika aurą świąt, robi się przytulny oraz radosny.


Pobaw się z odcieniami, jakie zachowują w sobie energię wakacji, a zawieja nie będzie absolutnie taka okropna. Czasami wystarczy zmienić chociażby firany sprawdź stronę, aby nasze wnętrze umiliło się, a dobrze dopasowane mogą dodać niesamowitego blasku. A poza tym zmiana zasłon na jesień, to fantastyczny rytuał, który możesz praktykować z wiatrem twórczości. Przed tobą nieskończona ilość stylów i nie musisz absolutnie konwencjonalnie zasłaniać okien prostymi zasłonami, jakie zwykły rządzić, kiedy jest deszczowo. Możesz zawiesić zasłony z cienkich tworzyw, ale zawinięte ekscentrycznie albo wyszukać z motywami, które lubisz.


atmosfera
Napisał: Annabelle Orozco
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Co powiesz przykładowo na firany - skorzystaj z oferty na sklep internetowy z firanami www.grandfirany.pl/ - w fantazyjne chmurki do pokoju? Gdy się rozbudzisz, zamiast ponurej szarugi za oknem, zobaczysz najpierw ładne odcienie i może będzie to jasny akcent każdego miesiąca, który pozwoli ci rozpocząć dzień z promienień. Do jadalni zaś, masz sposobność dopasować rolety w barwne motyle, lub ekspresyjne liście. To tylko propozycje, poszukaj swojego motywu.


W internecie jest wiele do wyboru. Rolety średnie, czy krótkie zazdrostki, a może w tym roku uszyjesz sobie firany sama? Nastaw się na coś całkiem nowego i uwierz, że zima potrafi być kolorowa.
18-08-24 07:19:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.