Miło jest żyć w pięknie wyposażonym domu - w ciepłych i gustownych wnętrzach błogo się spędza czas

Wszyscy wiemy, jak przyjemnie jest przyjmować bliskich do gustownie urządzonego pokoju dziennego. Siedzimy wówczas z naszymi przyjaciółmi i naprawdę cieszymy się wspólnie spędzonym czasem.


Nie jesteśmy zobligowani także wstydzić się za brzydkie dodatki.


Gustowne wnętrza mają to do siebie, że nakłaniają nas do spędzania w nich czasu. Przyjemnie bywa położyć się na wygodnej sofie i przykryć się kocem. Jeżeli jesteśmy w stanie z radością zachwycać się designem pokoju, to możemy być z siebie zadowoleni. Oznacza to, że udało nam się osiągnąć coś szalenie trudnego - harmonię w projektowaniu wystroju. Jednym z ważnych elementów wystroju wydają się być okna - zalecamy tą stronę -. To jak je wyeksponujemy zależy wyłącznie od naszych preferencji.


zestawy
Napisał: NICOL-TURA


Możemy przykładowo zakupić firanki makarony. Jest to zasłonka, którą tworzą dziesiątki cieniutkich sznureczków. Sporą zaletą tych firanek jest to, że w sporym stopniu przepuszczają światło. Jest to świetne rozwiązanie dla mieszkań, które bywają mroczne - choćby dla tych, które znajdują się na parterze. Firanki makarony są także idealnym prezentem dla tych pań, które nie lubią prasować. Ten typ firanki - więcej pod linkiem grandfirany.pl/pl/c/Zaslony/64 - tego nie wymaga. Możemy je również w dowolny sposób spinać, gdyż nie posiadają one sztywnych zakładek. Sznureczki możemy także dowolnie obcinać - będą więc idealne do każdego rodzaju okna. Choć wykorzystać je możemy nie tylko w oknie.


Więcej artykułów

Skomponowanie wyjątkowego stylowego ogrodu w mieszkaniu bez używania żywych roślin

żyrandol
Napisał: Jedynka
Na podstawie danych z: Jedynka
Urozmaicenie różnorodnych powierzchni w mieszkaniu jest swoistym procesem, który tak naprawdę nigdy się nie skończy. Różne rośliny od zawsze były postrzegane jako względnie mało kłopotliwe wyjście z wykończeniowego impasu.


Są tacy, którzy wieszają je jako przepierzenie pomiędzy pokojami, między którymi nie znajdują się drzwi. Wszystko jest więc kwestią wyobraźni nabyWCy. Kupić możemy też jeden z wielu kolorów.
18-10-15 07:18:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.