Patelnie zrobione z żeliwa - czyli, idealna patelnia przeznaczona nie dla każdziutkiego pragnącego

Masz dosyć nudy oraz monotonii w własnej kuchni? Jedzenie, które zwykle smażysz, zaprzestaje Ci smakować? Wbrew pozorom nie bywa to spowodowane twoimi umiejętnościami kulinarnymi, ale faktem, iż odsmażasz na patelni, na której to ma możliwość smażyć każdy, poprzez co jedzonko za każdym razem jest takie samiutkie.


Blat regału
Napisał: Graham Hill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Czy pragniesz to odmienić? Chcesz poznać nowe smaki osobistej kuchni? Zapraszamy do przeczytania naszego dzisiejszego tematu, który to obejmuje patelnie zrobione z żeliwa...


Na pewno szukając idealnej patelni trafiłeś na tak zwane: patelnie żeliwne, lecz najprawdopodobniej stwierdziłeś, iż bywają za drogie, lub że - spoglądając na opinie na tych patelni temat - zbyt wymagające. Przyznajemy - nie odbiega to daleko od normy. Patelnie żeliwne bywają ponad wszystko przeznaczone dla osób, które mają pewne pojęcie o przyrządzaniu potraw - nie bywają skierowane dla kompletnych laików w tej dziedzinie, albowiem na wspomnianej patelni mają możliwość zdarzyć się podpalenia, jeżeli się dobrze nie będzie jej pilnować - to zjawisko występuje przede wszystkim na patelniach z żeliwa nie posiadających dodatkowych osłon. Kiedy jednak ją posiadają, smażenie jest zdecydowanie łatwiejsze. Wspomniane patelnie posiadają parę zasadniczych zalet a także wad, nad którymi to należy się po zastanawiać przed zakupem. Głównymi zaletami są fakt, iż żeliwo jest "wieczne" oraz że im bardziej długo korzystamy z patelni stworzone z niej, tym lepiej, gdyż im jest starsza tym lepsza.


Więcej artykułów

Dodatki do mieszkania i ogrodu - jakie mogą być odpowiednie?

mieszkanie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każdy z nas z pewnością marzy o tym, aby ogród zachwycał oryginalnym wyglądem oraz sprawiał, że będziemy bardzo ochoczo w nim przebywać. Bywa to dla nas jasne, ale niewiele osób wie, co trzeba zrobić, aby osiągnąć zamierzone efekty. Dla niektórych idealnym pomysłem bywa uzyskanie dla siebie dużej przestrzeni, niektórzy z pewnością znacznie lepiej czują się wśród różnych interesujących dekoracji, a jeszcze inne osoby wybierają niezwykle minimalistyczny styl, który może czasami nawet wydawać się chłodny.


Poza tym bywa niewiarygodnie odporna i dobrze rozprowadza ciepło. Co do wad to nie nadają się do zmywania w zmywarce i są najczęściej niewiarygodnie drogie. Jest też ciężka, choć dla wielu bywa to zaleta.
18-01-18 10:52:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.