Wyprawka dla oseska

Gdy po raz pierwszy wyruszycie do sklepu z produktami dla dzidziusiów, możecie doświadczyć lekkiego zawrotu głowy. Wyprawka dla niemowlaka - co musi zawierać? Oto troszeczkę praktycznych porad, jakie przydadzą się Wam w czasie sprawunków.


Kosmetyki antyalergiczne.


Teoretycznie wszystkie przeznaczone dla dzidziusiów powinny przynależeć do tej grupy. Do niektórych jednakże dodawane bywają silne substraty zapachowe, które potrafią uczulać. Jeśli któreś z was jest uczuleniowcem, musicie być szczególnie baczni, bowiem berbeć może być również skłonny do uczuleń. Kupujcie dla niego kosmetyki przeznaczone dla noworodków, bezzapachowe oraz nie zawierające sztucznych barwników. Jeżeli idzie o ubrania na początek odpowiednie będą odzienia rozpinane z przodu . Później, gdy potomek trzyma dobrze główkę wystarczy zapięcie na ramieniu albo duży dekolt. Najlepiej kupić trzy bez rękawków oraz trzy z długimi rękawami. Czapki - konieczne będą dwie. Jedna cienka, z bawełny, a druga cieplejsza. Najlepiej, aby była zawiązywana pod podbródkiem na troczki, w przeciwnym wypadku będzie się zsuwać.


Więcej artykułów

Wyroby z wełny, a zwłaszcza ubrania, to świetny sposób na walkę z minusowymi temperaturami.

lampa
Żeby jednak właściwie spełniały swoje zadanie, należy o nie odpowiednio dbać


Zima cechuje się tym, że temperatury nie sprzyjają częstemu wychodzeniu na świeże powietrze, chyba że faktycznie ciepło się ubierzemy.


oświetlenie sklepu
Na podstawie danych z: pixabay.com


Nim zdecydujecie się zakupić drogie przedmioty, popytajcie wśród znajomych, jacy mają dzieci nieco starsze od waszego. Możliwe że będą w stanie wam pożyczyć lub niedrogo odsprzedać wózek przewijaki czy łóżko. Niemowlęce sprzęty są używane tak krótko, że faktycznie nie zdążą się poniszczyć. Z powodzeniem może używać ich kilkoro maluchów.


Zaglądajcie do ogłoszeń oferujących przedmioty używane a także na aukcje internetowe. Butelka. O ile zamyślasz karmić piersią, twojemu maluchowi jest zupełnie niepotrzebna. Podobnie jak sterylizatory, smoczki etc.
18-01-18 10:52:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.