Najmodniejsze i najpopularniejsze trendy oraz tendencje w aranżacji wnętrz.

Odcienie, które dominują we współczesnej modzie to błękit i róż. Architekci wnętrz zrezygnowali z korzystania z odcieni depresyjnych i smutnych. Jeśli usługobiorcy nie lubią obecnie popularnych kolorów mogą eksperymentować z kompilacją kolorów jaskrawych.


barierka


Odcienie sugerowane przez projektantów wnętrz mają wpływać na samopoczucie i stan duchowy. Kolory te poprawiają nastrój oraz mobilizują do działania.


Więcej artykułów

Styl kierowany naturą - zobacz, czym inspirują się najlepsi osoby aranżujące wnętrza

meble
Napisał: Black Red White SA
W czasach, gdy coraz to większą uwagę przywiązujemy do ekologii, wykorzystywanie naturalnych produktów w każdej sferze bytu nikogo nie musi zdumiewać. Szczegóły aranżacji wnętrz, jakie wywodzą się z natury świetnie wpisują się w aktualne, ogólnoświatowe trendy w designie. Styl inspirowany naturą, tak jak żaden pozostały, zapewnia ogromne wręcz nadzwyczajne możliwości. Natura inspiruje także projektantów sprzętów i dekoratorów wnętrz.


W kwestii wystroju wnętrz królującym trendem jest wyposażanie mieszkań komfortowo i wygodnie. wyjątkową rolę pełnią wyposażenia mieszkań usprawniające życie w ciągłym biegu.


obecnie rezygnuje się z chłodnych i nieprzyjaznych wystrojów. Mieszkania i domy mają spełniać rolę wyciszającej przystani dla zapracowanych i zabieganych ludzi, dlatego projektanci zdecydowanie częściej zdecydują się na zamontowanie wanny, wanny niż na zainstalowanie prysznica, a także prędzej skuszą się na komfortowe i wygodne fotele, niż na niewygodne i twarde krzesła.


Projektanci wnętrz czerpią wenę z codziennego życia przeciętnego i typowego człowieka. Bacznie obserwują i analizują swoje otoczenie. Pragną ułatwić życie swoich klientów, dlatego korzystają z nieskomplikowanych rozwiązań i metod.


Podsumowując, teraźniejsze trendy i tendencje w aranżacji wnętrz (więcej na tej stronie) są nierozerwalnie powiązane z komfortem i wygodą. Charakterystyczne dla obecnego trendu są odwołania do środowiska naturalnego. Kolorystyka ścian jest w naturalnych barwach bądź w tonacjach pastelowych. Ten styl od lat jest popularny na zachodzie.


Na ziemiach polskich osiąga coraz większą sławę i popularność, a także aprobatę i akceptację ze strony polskich projektantów wnętrz. Wnętrza przyjazne człowiekowi niebawem będą wszechobecne.
18-08-29 12:27:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.