Czym są wizualizacje 3d? Czy rosnąca popularność takiej metody jest czymś uzasadniona?

Każda osoba przyzna, że w naszym środowisku bardzo często dostrzec można komputerową grafikę. Nie mówimy tutaj jednakże tylko o komputerowych grach, lecz bardziej o sprawach mających związek z promocją różnego typu modeli oraz produktów.
Na czym takie coś konkretnie polega?


Apartamentowiec
Napisał: Sinah Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Sinah Sp. z o.o.


Na pewno warto rozpocząć od tego, że grafika (pod tym linkiem) ma różnorakie zastosowania. Możemy z jej użyciem rysować obrazy, wyretuszować zdjęcia czy tworzyć komputerowe animacje. Faktycznie możliwości są całkowicie niezmierzone. Jednakże ostatnio coraz mocniejszą popularność zdobywa grafika 3D, gdyż to dzięki niej można utworzyć niezwykłe rzeczy.


Pokój hotelowy
Napisał: Sean MacEntee
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


To ona ma do zaoferowania największe możliwości, ponieważ za jej pomocą możemy utworzyć przestrzenie wirtualne, które idealnie dopasowują się do różnych reklamowych działań czy informacyjnych. Bardzo często w tym kontekście popularne są wizualizacje 3d . Wizualizacją takiego typu zwiemydwuwymiarowy obraz, jaki możemy obejrzeć na ekranie naszego peceta, jak również oraz reklamowych materiałach czy prasie.


Taki obraz stworzony został jako trójwymiarowa grafika (wizualizacje produktów) na podstawie konkretnego projektu, żeby później zrobić z tego tak określane ujęcia w efekcie renderingu. Znaczy to przeliczenie uprzednio przygotowanej grafiki, żeby wykonać właściwa wizualizację.
Stworzenie ich będzie bez wątpienia czasochłonne, jednakże dla profesjonalistów stworzenie nawet najmocniej pokomplikowanego projektu nie stanowi kłopotu. Możemy tak stworzyć cudowne i nowe wizualizacje produktów. Nie zaskakuje więc, że jest tak duża popularność tych możliwości.
18-10-03 07:27:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.