Fototapety kwiaty - nie zastanawiaj się dłużej i już teraz zaproś lato do swego domu

Coraz krótsze dni, liście spadające z drzew, słupki rtęci szybujące w dół, deszczowa pogoda za oknem sprzyjają przygnębieniu. Pojawia się pytanie: jak poprawić sobie nastrój?


fototapety ścienne
Napisał: Ghislain Berger
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Fototapety w aranżacji wnętrz nieszablonowym projektem na wystrój otoczenia

kolorowe drzwi
Napisał: http://art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl
Fototapety to unikalne arcydzieła. Bez wahania można je tak określić patrząc na nadzwyczajne motywy roślinne, jakie są używane w wystrojach wnętrz. Takie elementy jak drzewa lub kwiaty świetnie przedstawiają się w wielu pomieszczaniach. Sprawdzą się w przeróżnych stylach, bowiem są tematycznie bezpieczne i łatwo do nich dopasować meble czy inne dodatki.


nawilżacz
Napisał: Klimatop
Na podstawie danych z: www.klimatop.pl


szklane ozdoby
Napisał: Personal Creations
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Ile ludzi tyle „metod” na walkę z chandrą. Jedni spędzają wieczór przed telewizorem z pudełkiem lodów w ręku i oglądają filmy komediowe, drudzy mają nieco mniej szablonowe pomysły. Inwestują w fototapety ścienne. To niewątpliwie nie tylko wspaniały sposób na diametralną zmianę oblicza naszego wnętrza, lecz także oderwanie się od prozy codziennego życia i „teleportację” do zupełnie innego świata - szczegóły są na Kamienne wybrzeże, skąpana w słońcu Toskania, nadmorskie plaże, urokliwe uliczki Barcelony, tropikalne wyspy - wszystko leży w zasięgu ręki. Bilet nie jest nam potrzebny. Wystarczy właściwa doza fantazji. A jeśli ta jakimś cudem zawiedzie, możemy wyciągnąć zdjęcia z wakacyjnych wojaży i umieścić je tapecie - . Warto zaznaczyć, że obecnie coraz większą popularnością cieszą się fototapety kwiaty. Motywy roślinne bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w tradycyjnych jak i mniej konserwatywnych aranżacjach.


Nadadzą wnętrzom przytulny klimat, pełen optymizmu. Budząc się w sypialni „z widokiem” ogród pełen róż bądź ukwieconą łąkę zawsze wstaniesz prawą nogą. Bez względu na to jaka pogoda panuje za oknem.
19-04-17 07:43:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.