Aranżacja niewielkiego mieszkania w stylu skandynawskim - inspirujące pomysły

Ważnym pomieszczeniem w domu jest korytarz. Jest on jednocześnie najbardziej problematyczny. Przedpokój jest wizytówką domu, po jego wyglądzie możemy określić to, jak wygląda całe mieszkanie co zobaczymy dalej. Ważne, aby zrobił dobre pierwsze wrażenie.

przedpokój
Napisał: Skagerak
Na podstawie danych z: Calvado.pl
Sporym problemem w aranżacji korytarza jest jego wielkość. Jest to zwykle pomieszczenie wąskie, w którym należy dobrze pomyśleć czy postawić jakiś nie potrzebny gadżet. Przedpokój powinien być oczywiście zaaranżowany w tym samym stylu co pozostałe pomieszczenia, albo przynajmniej jego wygląd musi być w jakimś stopniu związane jest z tym co zobaczymy przechodząc dalej.

Jeśli ten materiał okazał się dla Ciebie ciekawy, nie czekaj i sprawdź szczegóły tutaj poręcze nierdzewne - zobaczysz jeszcze bardziej szczegółowe dane.Jednym ze stylów w jakim możemy wykończyć mieszkanie, w tym przedpokój jest styl skandynawski. Sposób ten ma kilka cech, które musimy uwzględnić planując nasz korytarz. Przedpokój w stylu skandynawskim powinien głównie być w pastelowych odcieniach. Po wejściu do mieszkania nie powinniśmy mieć wątpliwości, że stanowi ona barwa zdecydowanie dominujący. Ściany i drzwi mogą być z naturalnego drewna, a podłogi wykończone z jasnego drewna, albo płytek. Zobacz więcej informacji: aranżacja przedpokoju w stylu skandynawskim

Gdy chcemy uniknąć nudy, warto przełamać biel kolorowymi gadżetami, byle nie przesadzić. Kolorowe mogą być np. wieszaki, pamiętajmy jednak by nie miały zbyt wielu ozdób. Także ramy lustra, które jest ważnym elementem przedpokoju w stylu skandynawskim, powinno być w ostrzejszym kolorze. Dość modne i często wykorzystywane w tym modelu wykończenia mieszkań są również czarno-białe dywaniki. Więcej ciekawych informacji: ciekawe artykuły


Więcej artykułów

Ościeżnice – część podstawowego wyposażenia każdego domu, o którym szanujący się kierownik budowy nie może zapomnieć

Ościeżnice
Napisał: Bella Linea
Na podstawie danych z: Bella Linea
Ościeżnice to bez dwóch zdań przykład tego jak bardzo zaawansowana jest budownictwo. Aktualnie niemalejąca liczba osób zajmujących się takimi zagadnieniami jak chociażby to wcześniej wspomniane jest pozytywnie zaskoczona złożonością różnych rozwiązań, które pozwalają konsumentom nie tylko na bycie kreatywnym, ale również na zapewnienie bezpieczeństwa i trwałość zaprojektowanych przez nas konstrukcji.

Przedpokój, oświetlenie Tango od firmy SKOFF
Napisał: SKOFF
Na podstawie danych z: SKOFF
Wielką zaletą tego stylu jest to, że łatwo możemy optycznie powiększyć wnętrze. Przedpokój zazwyczaj jest dość niewielki, a kolor biały sprawia, iż kolor biały wydaje się dużo bardziej przestronne. Co więcej jest również jaśniejsze, a raczej nie często spotykamy okna w przedpokoju.
20-05-13 08:15:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.