Naklejki w aranżacji pomieszczeń

Od czasu do czasu każdy w własnym mieszkaniu powinien odświeżyć ściany. Wtedy zadajemy sobie pytanie co wybrać, malowanie ścian, tapety, czy fototapety, by aranżacja wnętrz w naszym domu była wyjątkowa.
Fototapeta z motywem lasu
Napisał: Demural
Na podstawie danych z: http://demural.pl
Kolory ścian i ich ornamenty mogą nadać pomieszczeniu całkowicie odmienny wygląd. Zdołają zwiększyć, zminimalizować pokój, bądź przez tapetę, lub naklejki na ścianę - naklejki na ścianę na - przyznać mu indywidualnego zakresu. Możemy wyłonić dekorację, jakiej misją okaże się nie tylko element dekoracyjny przestrzeni mieszkalnej, ale również działanie na nas samych. Ściana jest w stanie stanowić rozrywkę, uczyć, motywować i nakłaniać. Prosta, współczesna forma plakatu znakomicie sprawdzi się w każdym wnętrzu i wpisze się w dowolną aranżację.

Świeżości projektowi wnętrza nadadzą plakaty w formie kolorowych grafik, niejednokrotnie nawiązujących do popkultury, które są świetnym przedsięwzięciem na przełamanie chłodnej aury panującej w minimalistycznych aranżach. Zamiarem nadania wnętrzu wyrazistości i temperamentu, biel ściany można delikatnie upiększyć. Możemy ją wyeksponować za pomocą plakatu, naklejki na ścianę, bądź motywacyjnego tekstu. Misją ozdoby ścian jest nie tylko ożywienie i wzbogacenie wnętrza. Nie trudno zobaczyć, że oryginalne frazy na ścianie to bezsprzeczny szlagier ostatnich paru sezonów.


Więcej artykułów

Różowe akcenty we wnętrzach

Fototapeta z czarno-białymi motywami Manhattanu
Napisał: Fototapeta4u.pl
Na podstawie danych z: Fototapeta4u.pl
Jesień powoli nas dogania, a opadające liście, wiatr i deszczowa pogoda u niejednego entuzjasty promieni słonecznych są w stanie wskrzesić typową jesienną chandrę. Jest jednak na nią sposób. Wystarczy otoczyć się dodatkami do wnętrz w wyrazistym, jaskrawym kolorze!

Fototapeta z samochodem
Napisał: art.widi
Na podstawie danych z: art.widi
Plakat, napis i naklejka, czyli własne ozdoby ścian. Niekiedy to tylko drugi plan dla aranżacji wnętrza, nieraz jednak jest jego głównym wyznacznikiem i elementem, który decyduje o ostatecznym wyrazie wnętrza. Naklejki na ścianę w formie tekstu pełni nie tylko funkcję ozdobną. Ma on motywować, nakłaniać, napawać pozytywną energią. W roli takiego tekstu występują nasze przewodnie motta i hasła życiowe, które mają aktywizować w nas każdego dnia pozytywną energię. Największą wartością takiej dekoracji jest prostota jej zrealizowania. Naklejki możemy sami ulokować w miejscu które nam najbardziej odpowiada. Sposobów na ozdobę ścian jest wiele. To w jaki sposób ją udekorujemy zależy od naszych pasji, możliwości i wyobraźni. Przeprowadzając ozdoby osobiście, zdołamy częściej je modyfikować i częściej cieszyć się nowym wnętrzem.
18-07-11 15:56:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.