Urządzanie domu nie zawsze należy do spraw prostych - czasami chcemy nazbyt dużo albo po prostu wcale nie wiemy, czego chcemy

Jeśli nie posiadamy zmysłu artystycznego, to urządzanie przykładowo kuchni może okazać się dużym wyzwaniem. Na początku każdy myśli, że to dosyć łatwe, gdyż wystarczy zamówić szafki i dokupić do nich kafelki.


Jednak z biegiem czasu jest ciężej.


Więcej artykułów

Gustowna umywalnia w naszym mieszkaniu

łazienka
Napisał: cleong
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Toaleta jest miejscem niezwykle ważnym w naszym domu, zatem winna spełniać kilka podstawowych warunków. Nie są to założenia sprzeczne ze sobą, acz niekiedy dosyć trudne do połączenia. Nierzadko mamy łazienkę o niezbyt wielkiej powierzchni, a na małej powierzchni bardzo trudno jest pogodzić ze sobą ergonomię, komfort oraz stylistykę. Łazienka z jednej strony musi być miejscem w którym się relaksujemy (choćby jedynie przez 10-15 minut każdego wieczory podczas kąpieli) a z drugiej strony powinna być pomieszczeniem praktycznym.


obrazy do kuchni
Napisał: Home&Home
Na podstawie danych z: Home&Home


Po nabyciu mebli i wykafelkowaniu całej kuchni często okazuje się, że to zaledwie początek listy. Najcięższe zadanie czeka nas przy doborze dodatków. Chodzi przykładowo o stół z krzesłami czy obrazy do kuchni.

Jeśli myślisz, że ten tekst jest godny uwagi, to co stwierdzisz, kiedy przeczytasz więcej wiadomości z tego źródła?. Po prostu kliknij tutaj i zobacz.

Jeżeli pragniemy, by wszystko rewelacyjnie ze sobą współgrało, to mamy możliwość poprosić o pomoc designera. Po rozmowie z nami na temat naszych ulubionych barw i tego, jaka kuchnia wydaje się być naszym ideałem, zaprezentuje nam kilka pomysłów. Jeśli jednak mamy zamiar sami zająć się dekorowaniem kuchni, to musimy pamiętać o złotej zasadzie, która mówi, że im mniej tym lepiej. Warto zatem skupić się na zaledwie kilku dodatkach w jednym, ulubionym odcieniu.

Jeżeli niezwykle ekscytuje Cię nakreślana w tym miejscu kwestia, poza tym koniecznie zobacz tekst w serwisie opisującym podobne tematy.

Rewelacyjnym dodatkiem będą też wspomniane już obrazy do kuchni. Zwykle ich tematyka koncentruje się na jedzeniu. Mamy możliwość więc powiesić przykładowo obraz, na którym widnieć będą ręcznie malowane donice ze świeżymi ziołami albo misy pełne dorodnych owoców.


Mamy prawo pójść także w tematykę wycieczkowo-romantyczną i kupić obraz z pięknej Toskanii lub urzekającej Wenecji. Wybór jest duży i rzecz jasna należy do nas. Pamiętajmy tylko o tym, żeby wszystko ze sobą pięknie się prezentowało.
19-11-18 07:18:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.