Jak uzyskać dofinansowanie na modernizację oświetlenia?

Nie od dzisiaj wiadomo, że dobra prezentacja towaru zyskownie wpływa na sprzedaż.


Przemyślany projekt oświetlenia oraz trafny Wybór spożytkowanych źródeł światła, posiada kluczowy wpływ na atrakcyjność przedstawianego artykułu.
pościel
Napisał: Artdecor24.pl
Na podstawie danych z: Artdecor24.pl


Podstawowe zadanie systemów oświetleniowych w markecie, to zapewnienie stosownej ilości światła a także poprawnej prezentacji wyrobów. Jako oświetlenie główne zazwyczaj wykorzystuje się żarówki liniowe. W mniejszych sklepach rolę tą spełniają też żarówki kompaktowe a także świetlówki halogenowe, w dużych - lampy metalohalogenkowe. By oświetlenie dla sklepów spełniało swoją rolę, powinno być równomierne a także mieć należyte natężenie.


inwestycje w modernizację oświetlenia w małych a także średnich przedsiębiorstwach objęte są opłacaniem w ramach projektu PolSEFF2. W przypadku owych inwestycji biznesmen może skorzystać z 2 ścieżek aplikowania o dofinansowanie.


katalog
Napisał: Kids Town
Na podstawie danych z: Kids Town


Jeśli chodzi o finansowanie modernizacji oświetlenia pierwszą ścieżką jest skorzystanie z procedury uproszczonej, polegającej na zakupie i instalacji oświetlenia osiągalnego na liście LEME. Zaplecze artykułów zarejestrowanych na LEME osiągalna jest na stronie internetowej programu. Strategia ta cechuje się dużo krótszym przebiegiem zakwalifikowania inwestycji do projektu.
Inną ścieżką aplikowania, rekomendowaną przy projektach kompleksowych jest strategia standardowa, w ramach jakiej przedsiębiorca jest w stanie uzyskać darmowe wsparcie fachowe w procesie aplikowania jak też przy ocenie finansowo-energetycznej inwestycji.
17-12-29 09:28:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.