Są ludzie, którzy bywają zapalonymi podróżnikami - każdą wolną chwilę spędzają na odwiedzaniu jakiś miasteczek w Europie oraz na świecie

Jeśli miłośnik podróżowania mebluje mieszkanie, to z pewnością będzie tam cała masa akcentów jego wyjazdów. Na półkach zobaczymy przeróżne pamiątki, a na ścianie ujrzymy pocztówki lub zdjęcia.
A co byłoby, gdyby na jednej ze ścian w naszym pokoju umieścić własne ukochane ujęcie w ogromnym formacie? Byłby to oszałamiający efekt. Niezbędne w tym bywają fototapety miasta. Możemy wybrać coś z tych ujęć, które oferuje nam firma lub możemy im zlecić wydrukowanie swojego ujęcia. Będziemy wtedy zachwyceni. Popijając rano kawę czy jedząc obiad będziemy regularnie zerkać na nasza fototapetę i będzie ona wywoływać uśmiech na naszej twarzy. Przypomnimy sobie naszą wyprawę i znów będziemy marzyć o następnej.


glamour
Napisał: Thomas Quine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Wybierając zdjęcie miasta, musimy być pewni, że to nasze ulubione ujęcie. Musimy pomyśleć czy pasuje to do naszego pokoju i czy lepiej wybrać zdjęcie wykonane w ciągu dnia lub w nocy? Jeśli wybierzemy nocne ujęcie, to pomimo że zdjęcie ogólnie jest świetne, może okazać się, że efekt ostateczny będzie niezadowalający, ponieważ wprowadziliśmy mrok do salonu. A przecież każdy wie, że celem wystroju wnętrz jest rozjaśnianie pokoi oraz optyczne ich powiększanie.

Po przeanalizowaniu tego materiału, polecam nieruchomości odmienne wiadomości na przedstawiany temat, które okażą się równie wciągające.

Ciemne kolory jednak temu nie sprzyjają.
Dlatego trzeba swoją decyzję przemyśleć dokładnie, a jeżeli nie jesteśmy zbyt pewni, to możemy się skonsultować z fachowcem.


Wybór fototapety musi być gruntownie przemyślany, żeby cieszył nas na długie miesiące.
22-11-20 07:39:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.