Są ludzie, którzy bywają zapalonymi podróżnikami - każdą wolną chwilę spędzają na odwiedzaniu jakiś miasteczek w Europie oraz na świecie

Jeśli miłośnik podróżowania mebluje mieszkanie, to z pewnością będzie tam cała masa akcentów jego wyjazdów. Na półkach zobaczymy przeróżne pamiątki, a na ścianie ujrzymy pocztówki lub zdjęcia.


A co byłoby, gdyby na jednej ze ścian w naszym pokoju umieścić własne ukochane ujęcie w ogromnym formacie? Byłby to oszałamiający efekt. Niezbędne w tym bywają fototapety miasta. Możemy wybrać coś z tych ujęć, które oferuje nam firma lub możemy im zlecić wydrukowanie swojego ujęcia. Będziemy wtedy zachwyceni. Popijając rano kawę czy jedząc obiad będziemy regularnie zerkać na nasza fototapetę i będzie ona wywoływać uśmiech na naszej twarzy. Przypomnimy sobie naszą wyprawę i znów będziemy marzyć o następnej.


glamour
Napisał: Thomas Quine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Wybierając zdjęcie miasta, musimy być pewni, że to nasze ulubione ujęcie. Musimy pomyśleć czy pasuje to do naszego pokoju i czy lepiej wybrać zdjęcie wykonane w ciągu dnia lub w nocy? Jeśli wybierzemy nocne ujęcie, to pomimo że zdjęcie ogólnie jest świetne, może okazać się, że efekt ostateczny będzie niezadowalający, ponieważ wprowadziliśmy mrok do salonu. A przecież każdy wie, że celem wystroju wnętrz jest rozjaśnianie pokoi oraz optyczne ich powiększanie. Ciemne kolory jednak temu nie sprzyjają.


Więcej artykułów

Trendy w urządzaniu wnętrz.

wnętrze w stylu retro
Napisał: Emily Burnett
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Mówi się, że każda moda za jakiś czas wraca. W zasadzie, gdy obejrzymy pokazy mody z ostatnich kilkunastu lat, potwierdzi się ta teza. Dotyczy to nie tylko ubrań, ale także w urządzaniu mieszkań. Obecnie renesans przeżywa styl retro.


Dlatego trzeba swoją decyzję przemyśleć dokładnie, a jeżeli nie jesteśmy zbyt pewni, to możemy się skonsultować z fachowcem.


Wybór fototapety musi być gruntownie przemyślany, żeby cieszył nas na długie miesiące.
18-11-22 07:42:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.