Są ludzie, którzy bywają zapalonymi podróżnikami - każdą wolną chwilę spędzają na odwiedzaniu jakiś miasteczek w Europie oraz na świecie

Jeśli miłośnik podróżowania mebluje mieszkanie, to z pewnością będzie tam cała masa akcentów jego wyjazdów. Na półkach zobaczymy przeróżne pamiątki, a na ścianie ujrzymy pocztówki lub zdjęcia.


A co byłoby, gdyby na jednej ze ścian w naszym pokoju umieścić własne ukochane ujęcie w ogromnym formacie? Byłby to oszałamiający efekt. Niezbędne w tym bywają fototapety miasta. Możemy wybrać coś z tych ujęć, które oferuje nam firma lub możemy im zlecić wydrukowanie swojego ujęcia. Będziemy wtedy zachwyceni. Popijając rano kawę czy jedząc obiad będziemy regularnie zerkać na nasza fototapetę i będzie ona wywoływać uśmiech na naszej twarzy. Przypomnimy sobie naszą wyprawę i znów będziemy marzyć o następnej.


glamour
Napisał: Thomas Quine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Wybierając zdjęcie miasta, musimy być pewni, że to nasze ulubione ujęcie. Musimy pomyśleć czy pasuje to do naszego pokoju i czy lepiej wybrać zdjęcie wykonane w ciągu dnia lub w nocy? Jeśli wybierzemy nocne ujęcie, to pomimo że zdjęcie ogólnie jest świetne, może okazać się, że efekt ostateczny będzie niezadowalający, ponieważ wprowadziliśmy mrok do salonu. A przecież każdy wie, że celem wystroju wnętrz jest rozjaśnianie pokoi oraz optyczne ich powiększanie. Ciemne kolory jednak temu nie sprzyjają.


Więcej artykułów

Jak prędko sprzedać własne cztery kąty?

Homestaging
Napisał: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Czasy kryzysu niestety odciskają własny ślad na rynku nieruchomości. Sprzedawanie mieszkania w obecnych czasach nie okazuje się bowiem banalnym zadaniem. Na rynku nieruchomości panuje spora konkurencja z, którą trzeba się zmierzyć, podejść do niej z dobrą strategią. Developerskie mieszkania na pierwszy rzut oka dla klientów zazwyczaj bywają bardziej obiecujące od normalnych mieszkań oferowanych w obrocie wtórnym, co może utrudniać sprzedawanie domu. Dlatego też należy czasem poświęcić wiele czasu, aby perfekcyjnie przygotować mieszkanie do udanej odsprzedaży, zastanowić się wnikliwie jak szybko sprzedać mieszkanie.


Dlatego trzeba swoją decyzję przemyśleć dokładnie, a jeżeli nie jesteśmy zbyt pewni, to możemy się skonsultować z fachowcem.


Wybór fototapety musi być gruntownie przemyślany, żeby cieszył nas na długie miesiące.
18-11-22 07:42:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.