Fototapety czarno białe jako doskonały wniosek na przygotowanie imieninowej niespodzianki dla swej żony

W pomieszczeniach, w których pragniemy wyróżnić jakikolwiek składnik, np. naszą miłość do pewnej persony albo rzeczy, przykładowo naszego przywiązania do jakiegoś cennego dla nas stanowiska, moglibyśmy to zrobić na kilka metod.


Przykładowo możemy zawiesić na murze obraz obrazujący własną ulubioną małżonkę lub też ciekawe ujęcie cennego dla nas miejsca czy domu.


garderoby
Napisał: Didriks
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Fototapety w aranżacji wnętrz - inspiracje

szablony
Napisał: Dekoria.pl
Na podstawie danych z: Dekoria.pl
Szukasz dekoracji ściennej, która ożywi Twoje mieszkanie? Doskonałym rozwiązaniem będzie fototapeta. Możesz między innymi wybrać czarno-białą fotografię bądź kolorowe krajobrazy z naturą. Poniżej garść inspiracji.


Fototapety czarno-białe


Fototapety czarno białe mają szerokie zastosowanie. Stonowana kolorystyka i różnorodność dostępnych wzorów sprawiają, że takie fototapety rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrzach, a nawet modernistycznych loftach - wystarczy wybrać fototapetę w odpowiedniej stylistyce.


fototapety czarno białe
Napisał: LZF
Na podstawie danych z: 9design


Jednak możemy udać się też o etap dalej oraz zamówić w firmie, która robi na zamówienie fototapety czarno białe takową tapetę, na której figuruje zdjęcie naszej jedynej wybranki. Może to być naturalnie wspólne foto zrobione podczas pewnej wycieczki. Wyobraź sobie: Twoja wybranka pojechała na weekend do swej rodzicielki, a Ty życzysz sobie jej wykonać przyjemną niespodziankę. Wspólnie z kumplem szybko czyścicie ścianę i naklejacie zakupione wcześniej fototapety czarno białe prezentujące Ciebie i wybrankę w czasie np. podróży poślubnej. To wszakże wyłącznie parę godz. roboty, a rezultat wyprzedzi najśmielsze nawet imaginacje. Twoje i Twej wybranki.


Jeśli zatem sądzisz, iż pomysł zakupu fototapety czarno białe stał się przysłowiowym trafieniem w dziesiątkę, nie czekaj dłużej, tylko poszukaj w swoim domu odpowiedniego zdjęcia, które chciałbyś uwiecznić na ścianie. Następnie nawiąż kontakt z firmą, która tworzy takie fototapety czarno białe oraz zwyczajnie kup jedną dla siebie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.