W jaki sposób za pomocą fototapety niebo można wykonać niezwykłą niespodziankę swej wybrance?

W większej części rodzimych mieszkań, aranżacja domu jest analogiczna oraz przypomina tę, która była tam kilkadziesiąt lat temu. Jest tak do pewnego stopnia z przyzwyczajenia, a do pewnego stopnia po prostu z braku odmiennego zamysłu.
obrazek - mieszkanie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Ot, zwyczajnie pomalowane na jakiś odcień mury i tyle.


odpoczynek
Napisał: Feretti


A jakby tak odejść od takiej codzienności i raz na jakikolwiek czas zrobić coś odmiennego? Dla przykładu można by przysposobić ściany w jednym z pokoi, przykładowo w sypialni i przykleić w tamtym miejscu fototapety niebo. To byłoby wreszcie coś innego. Pomyśl sobie. Gdy Twoja małżonka pojedzie np. na koniec tygodnia do rodziców, Ty wraz z kumplem albo z bratem wykonasz mały remont w domu. Kupione wcześniej fototapety niebo nakleisz na przygotowane, zatem wyczyszczone oraz zamalowane gruntem ściany, następnie tam je nakleisz. Efekt będzie bezdyskusyjnie nadzwyczajny. Gdy przyjedzie w niedzielę zmęczona po podróży, Ty opowiesz jej, żeby się położyła w sypialni. Ona tam wejdzie, lecz miast się położyć, bezdyskusyjnie przystanie w progu jak wryta, ponieważ przyklejone na ścianie fototapety niebo z pewnością ją bardzo zdziwią.


propozycje
Napisał: jjandchris
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeśli podoba Tobie się taki scenariusz, to pamiętaj, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić go w życie. Pamiętaj, ono jest Twe , więc przyszłość w dużym stopniu jest zależna jedynie od takiego, na co Ty się zdecydujesz.
Przykładowo: jeśli będziesz chciał zrobić niespodziankę swej wybrance, to zakup fototapety niebo i inne konieczne do tego niewielkiego remontu przedmioty. One naprawdę nie są drogie, a posłużą przecież na ładnych kilka wiosen. Dlatego nie zwlekaj nie wiadomo na co i robienie niespodzianki rozpocznij szykować już dziś.
18-01-17 13:46:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.