Geometryczny szyk

Geometryczny szyk
Napisał: INVADO
Na podstawie danych z: INVADO
Proste formy oraz minimalistyczne dekoracje to cecha rozpoznawcza wielu współczesnych trendów. Nic dziwnego. Taki design jest uniwersalny i podatny na twórcze modyfikacje.

Geometryczne akcenty sprawią, że Twoje wnętrze będzie zawsze modne i stylowe. W połączeniu z odpowiednią kolorystyką i naturalnymi materiałami stworzą oryginalny wystrój, który co jakiś czas możesz łatwo odświeżyć. To czego na pewno nie wymienisz zbyt szybko to drzwi wewnętrzne. Odpowiednio dobrane będą służyć przez lata, idealnie współgrając ze zmieniającymi się elementami aranżacji. Takie właśnie są drzwi GEMINI z oferty INVADO. Uniwersalne, a jednocześnie unikatowe. Gometryczne przeszklenia w połączeniu z najwyższej jakości okleiną tworzą zgrabną, wysublimowaną całość.

Dodatkowe fakty o tym obszarze tematycznym pozyskasz w różnorodnych serwisach, lecz znacząca witryna jest jedynie jedna! Sprawdź nas!

Szeroki wybór kolorów, od bieli, poprzez dąb, akację, aż do czerni hebanu, gwarantują, że w kolekcji GEMINI każdy odnajdzie swój idealny model.
Na podstawie danych z: Intro Media
Napisał: Patrycja Gutowska
19-05-15 07:03:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.